Zemo cenu lidsabiedrība atsakās no darbības sešās lidostās

Tuvojoties vasaras lidojumu sezonas sākumam, ir skaidrs, kurās lidostās pārtrauc darbību Eiropas lielākā zemo cenu lidsabiedrība “Ryanair”, vēsta portāls “Simpleflying”.

Sarakstā ir divas Dānijas lidostas – “Ryanair” pārtrauc darbību Billunda un Olborgas lidostās. Olborgā Īrijas lidsabiedrība darbojās vien astoņus gadus, bet Billundā – 19 gadus.

Pēc 22 gadus ilgas darbības “Ryanair” pamet Dortmundes lidostu Vācijā. Tāpat šajā valstī tā pamet arī Leipcigu.

Gana sāpīgs zaudējums silto zemju ceļojumu cienītājiem ir fakts, ka “Ryanair” pārtrauc lidojumus uz divām Spānijas lidostām, kur tie tika nodrošināti vairāk nekā 20 gadus. Proti, no lidsabiedrības kartes pazūd Heresa (Jerez) un Valladolid lidosta.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::0.7925508sec.