Pizas tornis vēl negāzīsies

Slavenais Pizas tornis vēl priecēs Itālijā tūristus. Inženieriem ir izdevies novērst tā pakāpenisko „gāšanās” procesu. Tagad pilsētas vadībai ir jāsāk domāt kā atkal atvērt pamazām durvis tūristiem uz šo objektu, kas tika aizliegts plašai publikai jau kopš 1935.gada.

Patlaban tornis ir nosvēries no vertikālās ass par 3,96 metriem. Kopš glābšanas darbu uzsākšanas ir izdevies to „iztaisnot” par 37 centimetriem, un kopējās investīcijas jau ir sasniegušas 39,5 miljonus ASV dolāru.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
 Sventes ezera taka Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Sventes ezera taka atrodas vairākus kilometrus no Jaunsventes parka, iet gar Sventes ezeru. | Skatīt vairāk
Vasaras saulgrieži Turaidas muzejrezervātā Siguldas novada TIC
Smelties senas un mūsdienīgas zināšanas par saulgriežu tradīcijām, sajust dabu un gūt enerģiju visam gadam | Skatīt vairāk
Haper's Sunday Brunch Harper Woolf
We waiting you for Harper Brunch every Sunday! To secure your spot for please make a reservation by calling +371 2778 7700 | Skatīt vairāk
Chris Noah koncerts Siguldas novada TIC
Jaunā un talantīgā latviešu mūziķa līdz šim lielākais solokoncerts Siguldas pilsdrupās | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::1.01747894sec.