Ūdens tramvaji kļūst pat Parīzes metro alternatīvu

Parīzes mērs Bertrans Delanoje un Il de France reģionālās pārvaldes vadītājs Žans Pols Ušons tika prezentējuši ūdens tramvaju Voguéo, kurš kursēs Sēnas upē starp Austerlitz dzelzceļa staciju un Maisons-Alfort pilsētu (atrodas Parīzes dienvidaustrumos). Paredzēts, ka šī ūdens tramvajs piestās pa ceļam piecās pieturvietās, tai skaitā arī pie Nacionālās bibliotēkas.

Ūdens tramvajs ir paredzēs 70 pasažieriem. Braucienam būs derīgas Navigo nedēļas un mēnešbiļetes, kā arī varēs iegādāties vienreizējās braukšanas biļetes (3 eiro). Tramvaji kursēs ar 20 minūšu intervālu.

Tiek prognozēts, ka šāds transporta tīkls varētu tikt izveidots visā pilsētās teritorijā un tādā veidā nedaudz atslogos pilsētas metro.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 20.02.2026 - 12.03.2026 Tulpju ziedēšanas kruīzs ar CroisiEurope CRUISEcentre
Maršruts: Antverpene - Roterdama - Amsterdama/ Premium klase/ | 4 naktis/ | Skatīt vairāk
no 745 EUR
30% Īsie Premium upju kruīzi Eiropā CRUISEcentre
viss iekļauts ēdināšanas pakalpojumi un dzērieni, norādītās ekskursijas, izklaide uz kuģa // 3-4 naktis | Skatīt vairāk
no 450 EUR
 Sventes ezera taka Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Sventes ezera taka atrodas vairākus kilometrus no Jaunsventes parka, iet gar Sventes ezeru. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 08.03.2026 - 14.03.2026 Smiltenes pavasara gadatirgus Smiltenes TIC
Ieplāno 18. aprīli Smiltenē, kad pilsētas centrā notiks pavasara gadatirgus. Amatnieki, mājražotāji, pārtika, stādi, skolēnu mācību uzņēmumi | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::0.67872787sec.