Parīze var kļūt par Eiropas garlaicīgāko pilsētu

Daudzas Parīzes koncertzāles un muzikālie bāri tiek slēgti, jo to kaimiņi sūdzas par troksni. Citās izklaides vietās, piemēram, diskotēkas La Loco Pigalle laukumā vietā tiek ierīkots ātrās ēdināšanas restorāns, jo tas maksā augstāku īres maksu. Šādi notikumi ir likuši Parīzes nakts un mūzikas dzīves aktieriem un darbiniekiem uzrakstīt atklātu vēstuli pilsētas domei un Kultūras ministrijai, kuras mērķis ir "glābt Parīzes naktis".

Mākslinieki uzskata, ka "nepastāv naktsdzīve bez tolerances". Viņi pieprasa naktsmiera likuma atcelšanu, vairāk licenču iestādēm par darbalaikiem pēc diviem naktī un vairāk vietas brīvdabas koncertiem. Dažu dienu laikā vēstules atbalstam savākti jau gandrīz 11 000 parakstu.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Rietumu Vidusjūras kruīzs CRUISEcentre
📅 Izbraukšana no Dženovas, Itālija | 6 naktis uz kuģa / 🛳️ MSC Cruises kuģis “MSC World Europa” | Skatīt vairāk
no 521 EUR
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 20.02.2026 - 12.03.2026 Tulpju ziedēšanas kruīzs ar CroisiEurope CRUISEcentre
Maršruts: Antverpene - Roterdama - Amsterdama/ Premium klase/ | 4 naktis/ | Skatīt vairāk
no 745 EUR
ŠRILANKA 18.-29.08.2026 AL SVETS
Atklājiet eksotisko Šrilanku - Indijas okeāna pērli ar zeltainām pludmalēm, tropisko dabu, UNESCO pasaules mantojuma vietām un bagātīgu kultūru. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 05.03.2026 - 16.03.2026 Lieldienu atlaides Europcar
Europcar ir klāt ar izdevīgiem piedāvājumiem! Rezervē līdz 16. martam un saņem atlaides auto nomai ārzemēs līdz pat 30. septembrim! | Skatīt vairāk
Uzņēmumi


AZA tours
,

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::0.81356192sec.