No antīkajām drupām mēģina zagt pieminekļus

2600 gadu vecajās Knidas drupās Turcijas dienvidrietumos divu nedēļu laikā aizturētas astoņas aizdomīgas personas, kas mēģināja piesavināties antīkos mākslas darbus, tā ziņo aģentūra CNN Türk. Varas iestādes uzskata, ka kriminālo darbību drupās veicina nepietiekamā uzraudzība.

Antīko pilsētu, kas atrodas Datca pussalā, vasaras mēnešos uzrauga turku žandarmērija, bet ziemas sezonā drupas uzrauga vien divi sargi. Ar to nepietiek, lai nosargātu drupas no zagļiem. Tam nepieciešami vairāk sargu un novērošanas kameru.

Antīkā Knidas pilsēta visvairāk bija pazīstama ar Afrodītes statuju, bet musdienās Knidas dārgumi lielākoties izkaisīti muzejos visā pasaulē.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
PRP injekcijas ceļa locītavās Republikas laukuma klīnika
Mūsdienās arvien vairāk pacientu meklē efektīvas un drošas metodes, kā mazināt ceļa locītavu sāpes un uzlabot dzīves kvalitāti. | Skatīt vairāk
Bebra ekspozīcija Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Dvietes senlejas informācijas centrā ‘’Gulbji’’ izveidota Bebrenes simbola un Dvietes palienes iemītnieka bebra ekspozīcija,kura iepazīstina ar | Skatīt vairāk
Vai menisks atjaunojas? Republikas laukuma klīnika
Nelieli plīsumi perifērajā zonā var sadzīt paši, bet lielākā daļa plīsumu centrālajā daļā bez ārstēšanas neatjaunojas. | Skatīt vairāk
Uzņēmumi


Novatours
,


Turkish Airlines
,


WOOPS
,

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::2.0468092sec.