Pirmo nūdistu viesnīcu Turcijā varētu slēgt

Vien dažas dienas pēc nūdistu viesnīcas atklāšanas Turcijā tai draud slēgšana. Turcijas dienvidrietumu provinces Mugla varas iestādes viesnīcā Adaburnu Gölmar Oteli konstatējušas būvniecības un ēkas drošības pārkāpumus. Šobrīd viesnīca vēl nav slēgta un iestādēm tiekot iesniegti dokumenti, tomēr turku medijos rodama informācija par iespējamu slēgšanu, kaut arī viesnīcas kompleksā šobrīd uzturas viesi.

Adaburnu-Gölmar viesnīca, kas atrodas netālu no Datca pilsētas, domāta ārzemju viesu auditorijai, jo islama zemēs nūdisms ir aizliegts. Viesnīca viesiem piedāvā uzturēšanos ar pilnu servisu, kā arī, protams, iespēju nenēsāt drēbes.

Turcijā viesnīcas atklāšana radīja lielu ažiotāžu, tāpēc viesnīcas pārstāvji uzskata, ka būvniecības trūkumi ir tikai iegansts, lai pēc iespējas ātrāk slēgtu viesnīcu.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 20.06.2025 - 27.06.2025 Unikālas brīvdienas RODĀ! Coral Travel Latvia
Aizvadi mierpilnas, taču ekskluzīvas brīvdienas RODĀ! LĪDZ 27.JŪNIJAM īpaši piedāvājumi boutique viesnīcām - tiem, kas bauda mieru un klusumu. | Skatīt vairāk
MESA akustiskais koncerts “Atbalss” Tukuma TIC
Vienīgais MESA vasaras koncerts brīvdabā notiks Tukumā, Rožu svētku laikā! Koncertprogrammas “Atbalss” akustiskajā versija. | Skatīt vairāk
Uzņēmumi


Rija Domus Hotel
,


Grand Palace Hotel
,


Baltic Beach Hotel & SPA
,


Nikos Travel
,

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::0.71088409sec.