Helsinkos notiks vintage festivāls

06.03.2011 Somijas galvaspilsētā Helsinkos notiks festivāls Helsinki Vintage - kārtējais festivāls vintage cienītājiem no visas Ziemeļeiropas. Šajā sezonā festivālā piedalīsies aptuveni 50 apģērbu, mēbeļu, tekstila, interjera priekšmetu ražotāji un pat vintage stila mūzikas grupas no Somijas, Zviedrijas, Polijas, Krievijas un Baltijas valstīm.

Helsinki Vintage festivāls notiek divas reizes gadā un vienmēr piesaista tūkstošiem fanu ar savu ekskluzivitāti un preču autentiskumu. Šogad festivāls ir nominēts kategorijā "Labākais pasākums Helsinkos" tiešsaistes konkursā The Best of Helsinki Awards 2011.

Apmeklētājiem ir iespēja ne tikai iegādāties priekšmetus savai kolekcijai, bet arī izklaidēties atbilstošos tematiskajos festivāla pasākumos - mūzikas grupu koncertos, vintage stila komiksu izstādē vai stilīgās iepriekšējo gadu filmās.

Festivāls notiks kultūras centrā Kaapeli no plkst. 11.00 - 18.00. Biļešu cenas iepriekšpārdošanā - 9 eiro, pasākuma dienā - 10 eiro.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Latvijas viesnīcas un muižas  Estravel Latvia
Neļaujiet vasarai aiziet gar degunu! Baudiet SPA, dabu un piedzīvojumus īsajās ģimenes brīvdienās tepat Latvijā! | Skatīt vairāk
no 95 EUR
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 22.06.2025 - 26.06.2025 WeKnow – Kad garša satiek stāstu! Rēzeknes pilsētas TIC
Vietējie ēdieni, dzīvā mūzika, mājīga noskaņa. Biznesa pusdienas, svinības, vasaras terase. Mēs zynom, kā garšo Latgale! | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::7.36336303sec.