Parīzes Disneja parks piedāvā jauku iespēju atgriezties parkā otro reizi

Tūristiem, kuri šovasar ir nolēmuši apmeklēt Parīzē esošo Disneja atpūtas un izklaides parku, tiek dota otra iespēja atgriezties parkā, bet nu jau gandrīz bezmaksas, proti, šo otro iespēju interesenti saņem dāvanā.

Akcija ir spēkā līdz šī gada 13.septembrim. Noteikumi paredz, ka iegādājoties diennakts biļeti, parks pirmo reizi ir jāapmeklē līdz 13.septembrim, bet otrajai vizītei ir jānotiek līdz 20.septembrim, taču ne ātrāk kā septiņas dienas pēc pirmās vizītes parkā.

Iegādāties akcijas biļetes var visos pārdošanas punktos. Biļete pieaugušajam izmaksās – 57 eiro (viena parka apmeklējums) un 60 eiro (divu parku apmeklējums), turpretī bērnu biļete izmaksās attiecīgi: 51 eiro un 62 eiro. Turpretī, ja biļetes tiek rezervētas vismaz piecas dienas iepriekš, tad tās izmaksās attiecīgi 41 eiro un 51 eiro.

Vairāk informācijas par parku: www.disneylandparis.com  

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Zelta rudens Augšdaugavas novadā ir klāt Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Kad koki uzvelk savus krāšņākos tērpus un zeme smaržo pēc lapām, Augšdaugavas novads aicina Tevi izbaudīt rudens burvību gleznainās dabas takās! | Skatīt vairāk
Royal Caribbean kruīzi pasaules jūrās  Estravel Latvia
Melnās piektdienas akcijas laikā līdz 08.12. - rezervē kruīzu ar atlaidi kajītes pamatcenai un izvēlies sev piemērotākās ATLAIDES! Nepalaid garām! | Skatīt vairāk
no 386 EUR
Uzņēmumi


AZA tours
,

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::1.11517978sec.