Autobraucējus Dubaijā šokē vieglajā auto ceļojošs lauva [1]

Kāds visai ekscentrisks pasažieris aizvadītajā nedēļā uz brīdi kļuva par galveno interešu objektu uz kādas autostrādes Dubaijā. Autobraucēji nespēja slēpt izbrīnu, redzot, kā pārbraucienu kādā vieglajā auto izbauda... lauva.

Kā stāsta aculiecinieki, savvaļas dzīvnieks brīvi pārvietojies pa automašīnas Nissan Armada aizmuguri, līdz kļuvis saguris un izlēmis atspiesties pret aizmugurējo logo. Kāds autovadītājs, kurš braucis nopakaļ, notiekošo nofilmējis un publicējis vietnē YouTube.

Tikmēr uzņemtais videomateriāls izpelnījies uzmanību arī vietējo likumsargu aprindās. Dubaijas policijas pārstāvis Muhameds Saīfs al-Zafīns vietējam laikrakstam 7DAYS norādījis, ka savvaļas dzīvnieku transportēšana automašīnā nav aizliegta, tomēr šādos gadījumos noteikti jāievēro piesardzība.

"Cilvēkiem vajadzētu rūpīgāk apsvērt lēmumu par dzīvnieka pārvadāšanu. Šim nolūkam būtu ieteicams izmantot kāda specializēta uzņēmuma pakalpojumus," viņš atzinis.

Jāpiebilst, ka šī gan nav pirmā reize, kad Dubaijas ielās manīts lauva. 2012. gadā tika ziņots, ka Džumeiras pludmales rajonā apkārt klīst lauva. Tiek uzskatīts, ka emirātā kā mājdzīvnieki tiek turēti tūkstošiem lauvu, jo "lielie kaķi" kļuvuši par zināmu statusa simbolu turīgo aprindās.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

1 Jānis 02/27/2014 10:41 Ar vārdu " lauva," lai arī tas pieder pie 4. deklinācijas, tiek saprasts vīriešu dzimuma pārstāvis, tādēļ lauvas ir ceļojoši, nevis ceļojošas.

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
 Atpūtas bāze “Virogna” TAKA
Atpūtas bāzē “Virogna” Jūs varēsiet izpērties pirtiņā, pavizināties ar laivu vai ūdens velosipēdu, pamakšķerēt vai vienkārši pasēdēt | Skatīt vairāk
Luksus Donavas kruīzi ar atlaidi līdz 25% Estravel Latvia
Baudiet Luksu Eiropas upju kruīzā - komfortablas kajītes, izsmalcinārts ēdināšanas piedāvājums, dzērieni, ekskursijas krastā, izklaides programma uz | Skatīt vairāk
no 2394 EUR
Dvietes muižas komplekss Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Dvietes muižas komplekss veidojās 19. gs. un tā īpašnieki bija grāfu Plāteru-Zībergu dzimta. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::1.85829592sec.