Autors: Santa Bivbāne Avots: BalticTravelnews.com/lonelyplanet.com
Saniknotais zilonis pārbiedējis Siliguri pilsētas iedzīvotājus, kad kā nelūgts viesis ieradies pašā pilsētas centrā.
Zilonis sabojājis automašīnas un motociklus, apgāzis tirgus stendus un bojājis ēkas. Cilvēki šajā negadījumā nav cietuši.
Reklāma
Iedzīvotāji mēģinājuši dzīvnieku nomierināt, uz laiku iemidzinot, bet tas neizdevies, tādēļ cilvēkiem likts atgriezties mājās, lai brīvajās ielās varētu rosināt ziloņa došanos atpakaļ uz džungļiem.
Par rakstu pārpublicēšanas noteikumiem lūdzam kontaktēties ar Travelnews.lv redakciju.
8. martā plkst. 16.00 Rūjienas Kultūras centrā kopā ar Anci uz skatuves būs komponists un pianists Jānis Strazds un ģitārists Kristens Kupčs. | Skatīt vairāk
No Skrindu dzimtas muzeja krājuma priekšmetiem šodien goda vietā ceļam dažāda veida gaismekļus, kuri ir saglabājušies no 19.gs. līdz mūsdienām. | Skatīt vairāk