1000 brīvprātīgo piedalās Viļņas lidostas jaunā termināla testēšanā

2025. gada 11. janvārī Viļņas lidostā notika vēsturisks notikums – jaunā izlidošanas termināla masveida testēšana, kurā piedalījās 1000 brīvprātīgo, vēsta Viļņas lidosta.

Šāds tests nepieciešams, lai jaunais termināls darbotos ātri un bez kļūmēm, un ļaus lidostai izstrādāt stratēģiju, kā nodrošināt efektīvu darbu augsta pieprasījuma apstākļos. Lidosta uzsver, ka šī ir pirmā reize lidostu vēsturē, kad iesaistīta sabiedrība tik sarežģītā un unikālā projektā.

Brīvprātīgo darbs sākās jaunā termināļa pirmajā stāvā – saskarsme ar pasažieru reģistrācijas zonu, pašapkalpošanās iespējām un bagāžas nodošanu. Otrajā stāvā brīvprātīgie izgāja cauri drošības pārbaudes zonai un devas kā pasažieri uz Šengenas valstu lidojumu zonu. Dalībniekiem bija pastāvīgi jāveic tipiskas lidostas procedūras un jāizmēģina jaunas sistēmas.

Testa laikā apmēram 140 lidostas darbinieki un partneri, arīdzan aviācijas drošības dienesta darbinieki simulēja reālus darbības procesus.

Plānots, ka jauno termināli atklās 2025. gada 4. februārī.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Pirmā pasaules kara muzejs TAKA
Pirmais pasaules karš ir atstājis ilgi nedzīstošas rētas ne tikai cilvēku likteņos un sirdīs, bet arī lielā tagadējās Latvijas un Lietuvas | Skatīt vairāk
Ziemeļpolija brīvdienās 15.11.-17.11. Latvia Tours
Atklāj Ziemeļpolijas vilinājumu – majestātiskās pilis, piejūras pilsētas un gleznainos ezerus no Gdaņskas līdz Augustovai. VISAS BRĪVDIENAS! | Skatīt vairāk
no 199 EUR
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 08.10.2025 - 01.11.2025 Jauns mānesis - jaunas Atlaides  Estravel Latvia
Nepalaid garām iespēju apceļot savu sapņu galamērķi! - Jaunas atlaides patru mēnesi un izdevīgi pēdējā brīža piedāvājumi // Neatradi kāroto - | Skatīt vairāk
no 415 EUR
Viesnīca “Sventes muiža” **** TAKA
“Sventes muiža” ir mājīga, pagājušā gadsimtā celta muiža, kurā iekārtota 4-zvaigžņu viesnīca. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::4.08186483sec.