Palanga varēs lepoties ar «Hilton» viesnīcu [1]

Palangas viesnīca “Hotel Gabija”, kas var lepoties ar savu SPA centru un konferenču telpām, no 2026. gada strādās ar nosaukumu "Doubletree by Hilton Palanga Gabija Hotel & Spa”, vēsta Lrt.lt.

Palangas mērs Šarūns Vaitkus paziņojis, ka “Hilton” ir atzinis Lietuvas kūrortpilsētu par daudzsološu Eiropas un pasaules tūrisma galamērķi. Tagad “Hotel Gabija” ir parakstījusi franšīzes līgumu un ar 2026. gadu pilnība mainīs tēlu, lai atbilstu “Hilton” ķēdes prasībām.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

1 Ollijs 03/19/2025 09:41 Diez ko šādas franšžizes dod uzņēmumam? Prestižu, lielāku reklāmu? Vai dēļ šī zimola necelsies arī pakalpojuma cena???

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Pārgājienu seriāls “Izpēdo Dienvidkurzemi” Dienvidkurzemes novada tūrisma centrs
Pārgājienu seriāls “Izpēdo Dienvidkurzemi” piektais sezonas posms vedīs uz Priekuli | Skatīt vairāk
Mahe - Indijas okeāna pērle Estravel Latvia
Jaunums! Atpūta Seišelu salās. Lidojums no Rīgas, privāti transfēri, 7 naktis viesnīcā // ceļojuma plāns saskaņojams individuāli | Skatīt vairāk
no 1484 EUR
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 26.04.2025 - 10.05.2025 Notiks sezonas noslēguma koncerts Liepājas reģiona TIB
10. maijā koncertzālē “Lielais dzintars” notiks Liepājas Simfoniskā orķestra 144. sezonas noslēguma koncerts. | Skatīt vairāk
Viesu nams “Baltiņi” TAKA
Viesu namā “Baltiņi” tiek piedāvātas naktsmītnes ar senlaicīga un mūsdienu stila mēbelēm. Šeit dominē postmodernisma stila interjers ar | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::5.26295018sec.