Lietuva tiek «Lonely Planet» TOP10 ieteicamo 2025. gada ceļojumu galamērķu sarakstā

Lietuva tiek «Lonely Planet» TOP10 ieteicamo 2025. gada ceļojumu galamērķu sarakstā

"Lonely Planet" ir viens no pasaulē pazīstamākajiem ceļvežu zīmoliem, kas jau kopš 1970. gadiem palīdz ceļotājiem atklāt pasauli. Tas piedāvā detalizētus ceļvežus, iedvesmojošus rakstus un personalizētus maršrutus gan populāriem, gan mazāk zināmiem galamērķiem. Viņu ikgadējais saraksts “Best in Travel” izceļ aktuālākās vietas, ko apmeklēt konkrētajā gadā. Lonely Planet ir arī digitāla platforma ar ceļojumu padomiem, kartēm un iespēju sadarboties ar vietējiem ekspertiem.

«Lonely Planet» atlasītie 10 labākie ceļojumu valstu galamērķi 2025. gadam:

📍 Kamerūna – Dažādības bagāta valsts ar tropiskiem piekrastes džungļiem, kalniem un dinamiskām pilsētām kā Duala un Jaunde. 2025. gadā tā atzīmēs 65. neatkarības gadadienu.

📍 Lietuva – Izvēlēta par Eiropas Zaļo galvaspilsētu. Piemērota dabas un kultūras mīļotājiem – ar mežiem, ezeriem un skaisto Viļņu.

📍 Fidži – Paradīzes salas Klusajā okeānā, ideāli niršanai, relaksācijai un draudzīgai vietējai kultūrai.

📍 Laosa – Izcila vieta mierīgai ceļošanai ar senām templēm, upju ainavām un tagad arī ātrgaitas vilcienu savienojumiem.

📍 Kazahstāna – Iespaidīgas ainavas, mantojums no padomju laikiem un kulināri pārsteigumi. Mazpazīstams, bet aizraujošs!

📍 Paragvaja – Mierīga un autentiska Latīņamerika, vēl maz skārta no tūrisma, bagāta ar dabu un vēsturi.

📍 Trinidāda un Tobāgo – Eksotiska Karību salu valsts ar krāšņiem karnevāliem un ritmisku dzīvesveidu.

📍 Vanuatu – Vulkāni, tropu meži un neticami koraļļu rifi Okeānijā. Īsta piedzīvojumu zeme.

📍 Slovākija – Hikas un dabas mīļotājiem: Tatrus kalni, pilis un šarmantas pilsētas kā Bratislava.

📍 Armēnija – Vēl neatklāts dārgakmens ar klosteriem kalnos, vīna kultūru un bagātu vēsturi.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 02.07.2025 - 08.07.2025 Publikācija “TRAĶU PILIS UN PILSKALNI” Trakai TIC
Publikācija “TRAĶU PILIS UN PILSKALNI” | Skatīt vairāk
Vaidavas vasarā – “Rīgas modes” Valmieras novada Tūrisma pārvalde
10.jūlijā plkst. 19.00 Vaidavā ierodas grupa “Rīgas modes”! Svinēsim vasaru kopā Vaidavā! | Skatīt vairāk
no 15 EUR
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 30.06.2025 - 04.07.2025 Uz Žagares ķiršu festivālu Nikos Travel
Reizi gadā Žagare pārtop par Ķiršu galvaspilsetu. Visgaržīgākas ogas, jautrība...pa ceļam apciemosim mūsu iemīļoto objektu-ZS Līcīši | Skatīt vairāk
40 EUR

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::3.83874702sec.