Autors: Anna Marija Bērziņa
Avots: BalticTravelnews.com/Delfi.lt
Īrijas zemo cenu lidsabiedrība “Ryanair” turpina strauji paplašināties Lietuvā – tās meitasuzņēmums “Kaunas Aircraft Maintenance Services” būvē jaunus angārus un meklē pat 200 darbiniekus. Attīstība notiek Kauņas lidosta teritorijā, kur plānots būtiski palielināt tehniskās apkopes jaudu tuvākajos gados, vēsta “Delfi.lt”.
Kā norādījis Lietuvas lidostu vadītājs Simons Bartkus, jaunais angārs varēs uzņemt vēl divas “Boeing” lidmašīnas, un pirmie gaisa kuģi tajā varētu nonākt jau nākamajā ziemā. Pēc paplašināšanās Kauņa varētu kļūt par vienu no lielākajām “Ryanair” bāzēm Eiropā. Tikmēr uzņēmuma vadītājs Karolis Čepuks apstiprina, ka kopumā tiek būvēti divi angāri, kas sāks darboties no 2027. gada.
Vislielāko uzmanību piesaista piedāvātās algas – aviācijas inženieriem tās sasniedz pat 7650 eiro pirms nodokļiem, ko pats uzņēmuma vadītājs raksturojis kā “ministru līmeni”. Arī citi speciālisti var rēķināties ar konkurētspējīgu atalgojumu, kas padara šo piedāvājumu par vienu no pievilcīgākajiem reģiona darba tirgū.
Par rakstu pārpublicēšanas noteikumiem lūdzam kontaktēties ar Travelnews.lv redakciju.