Igauņus pārsteidz lidmašīna degvielas uzpildes stacijā

15. maijā Jarva- Jāni ciema Igaunijā iedzīvotājus pārsteidza nebijis skats – vietējā degvielas uzpildes stacijā ieradās… lidmašīna.

Tā bija “Estonian Air” lidmašīna “Saab 340”, kuru nogādāja uz Igaunijas aviācijas muzeju, bet izdarīja to, nogādājot nevis pa gaisu, bet ar treileri pa sauszemi.Lidmašīnu transportēja no Tallinas uz Tartu.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Citāda TURCIJA! Latvia Tours
Izbaudi ekskluzīvu atpūtu Turcijas saulainajās pludmalēs, Bodrumas eleganci un citu reģionu neaizmirstamos piedzīvojumus – saule, jūra un luksuss | Skatīt vairāk
no 507 EUR
Vidusjūras kruīzs no 133 eur? CRUISEcentre
Vieta divvietīgā 4* kajītē, brokastis, otrās brokastis, pusdienas, launags un vakariņas, izklaides pasākumu programma uz kuģa | Skatīt vairāk
no 133 EUR
Slutišķu gravu taka Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Interesants pastaigu maršruts atrodas ļoti gleznainā Dabas parka “Daugavas loki” teritorijā. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::0.63947511sec.