KONKURSS: Piedalies un laimē – trīs ielūgumus 2 personām «Jaunmoku pils» muzeja apmeklējumam

Travelnews.lv sadarbībā ar «Jaunmoku pils» muzeju aicina piedalīties konkursā un laimēt trīs ielūgumus 2 personām «Jaunmoku pils» muzeja apmeklējumam:
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Ielūgumu vinnē:

- Vladimirs Govorins

- Inese Kunga

- Aiga Kurme


Jaunmoku pils būvēta ap 1901. gadu pēc Rīgas birģermeistara Džordža Armitsteda pasūtījuma un kalpojusi kā medību un vasaras rezidence. Pils un arī zirgu staļļa projektu 1898. gadā izstrādājis Vilhelms Bokslafs, izveidojot Jaunmoku pili par vienu no Latvijā pazīstamākajām ķieģeļu celtnēm. Pils salonu interjers medību pils gaumē veidots atkal 21.gadsimta sākumā, taču no oriģinālām interjera lietām īpaša vērtība piegriežama pils podiņu krāsnīm, no kurām viena gatavota 19.-20.gadsimtu mijā Rīgas 700.gadu jubilejai par godu un uz kuras apskatāmi gleznojumi ar šī laika Rīgas un apkārtnes skatiem.

Pilī izvietojies Meža muzejs, kur var iepazīt mežu dzīvi un mežstrādnieku ikdienu gadsimta garumā.

Kas jādara Facebook.com lietotājiem?
1. Seko Facebook.com/Travelnews.lv
2. Seko Facebook.com/JaunmokuPils
3. Komentārā (zem konkursa ziņojuma sociālajā tīklā) ieraksti personas vārdu, kura ļoti priecātos par ielūgumu.

Konkursa noteikumi:
1. Par konkursa dalībnieku var kļūt ikviens Latvijas iedzīvotājs ar savu privāto Facebook.com profilu.
2. Konkursa norises laiks: 24.05.2021. – 27.05.2021.
3. Konkursa uzvarētājs (trīs personas) tiks noskaidrots izlozes kārtībā starp visiem Facebook.com lietotājiem, kuri būs pareizi izpildījuši visus konkursa noteikumus.
4. Konkursa balva (trīs ielūgumi) tiks izlozēta 27.05.2021. plkst. 15:00.
5. Konkursa uzvarētājus paziņos Travelnews.lv portālā šajā rakstā.
6. Konkursa uzvarētājiem līdz 31.05.2021 pulksten 11:00, jānosūta ziņojums (Message) sociālajā tīklā Facebook.com, norādot savu e-pasta adresi un tālruņa numuru.
7. Travelnews.lv sazināsies ar uzvarētājiem 31.05.2021 līdz pulksten 13:00.
8. Ja uzvarētājs nesazināsies ar Travelnews.lv noteiktajā laikā, Travelnews.lv patur tiesības, izmantot balvu citam konkursam vai aktivitātēm.


KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Ultrasonogrāfija vēderam Republikas laukuma klīnika
Ultrasonogrāfija vēderam ir viena no visplašāk izmantotajām diagnostikas metodēm mūsdienu medicīnā. | Skatīt vairāk
Aija Andrejeva | Tagadne  Līvānu TIC
Dziedātāja Aija Andrejeva aicina savus klausītājus uz īpašu koncertsēriju “Tagadne”, ar kuru viņa atzīmē 20 gadu jubileju uz skatuves. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 10.02.2026 - 17.02.2026 Soli pa Solim Rēzeknē – ekskursijas! Rēzeknes pilsētas TIC
Iepazīstiet Rēzekni ar gidu – stāsti, vēsture, leģendas un modernās pilsētas vietas vienā ekskursijā. | Skatīt vairāk
Slutišķu krauja Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Slutišķu krauja atrodas Daugavas loku teritorijā un ir vislielākais kvartāra iežu atsegums Daugavas ielejas Latvijas daļā. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::0.14902496sec.