Iepazīsti Daugavpili izglītojošā bezmaksas ekskursijā ar gidu!

Turpinot īpašo mūsu pilsētas 750 gadu jubilejai veltīto ekskursiju ciklu, otrā no tām būs veltīta Solomona Mihoelsa dienām Daugavpilī.

Svētdien, 2025. gada 23. martā, plkst. 12.00 Daugavpils valstspilsētas pašvaldības Sabiedrisko attiecību un tūrisma departamenta Tūrisma nodaļa aicina piedalīties bezmaksas ekskursijā gida vadībā. Šoreiz tā sāksies Dubrovina parkā, piedāvājot iespēju iepazīt šo parku un Andreja Pumpura skvēru, aplūkot pilsētas ielas un to arhitektūras elementus, kā arī uzzināt vēsturiskus faktus.

Maršruts vedīs uz Daugavpils sinagogu, kur novadpētnieka Josifa Ročko vadībā ikvienam dalībniekam būs iespēja iepazīties ar šo lūgšanu namu un tajā esošo ekspozīciju. Tiks stāstīti interesanti un aizkustinoši vietējo ebreju ģimeņu stāsti, skaidroti ebreju dzīves vēsturiskie aspekti, lūgšanu tradīcijas un altāra nozīme sinagogā. Otrajā stāvā ekskursijas dalībnieki apmeklēs muzeju “Ebreji Daugavpilī un Latgalē”, kas vēsta par ebreju dzīvi un tradīcijām Latgalē un Daugavpilī kopš 1900. gada.

Ekskursijas laikā gida pakalpojumi ir bez maksas, savukārt ieeja muzejā “Ebreji Daugavpilī un Latgalē” ir par ziedojumiem.

Ekskursijas detaļas:
•    Sākums 23. martā plkst. 12.00 Dubrovina parkā, pie Pāvela Dubrovina pieminekļa;
•    Ilgums – 2,5 stundas;
•    Ekskursija notiks latviešu valodā un vienā svešvalodā, dalībnieki ar gidu vienosies klātienē par otru valodu (krievu vai angļu valodu);
•    Gida pakalpojums ir bez maksas, bet tūrisma objektos ieejas biļetes apmaksā paši ekskursijas dalībnieki;
•    Pieteikšanās pa tālr. +371 26444810.

Aicinām ikvienu interesentu izmantot šo iespēju un uzzināt vairāk par Daugavpils vēsturi, kultūru un personībām.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 18.03.2026 - 22.03.2026 Pārgājiens Raudas mežā Tukuma TIC
Dosimies foršā bridienā Raudas/ Tukuma apkārtnē. Bridīsim pa skaistiem mežiem un mazliet brikšņiem, kāpsim Āža kalnā, apskatīsim vairākus ezerus. | Skatīt vairāk
Latvija
TOP 12 tūrisma objekti Bauskas novadā Bauskas TIC
Plāno brīvdienas Bauskas pusē? Šie 12 objekti ir obligāti jāiekļauj tavā maršrutā! | Skatīt vairāk
Atklāj pavasari Bauskas novadā Bauskas TIC
Šis ir laiks, kad doties izbaudīt nesteidzīgu pastaigu pa novada parkiem un dārziem, ļauties laivošanai vai baudīt kultūras notikumus novadā! | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::0.44827914sec.