Daugavpilī atvērta pirmā «Ceiffeine» kafejnīca

Daugavpilī atvērta pirmā «Ceiffeine» kafejnīca

2026. gada janvārī Daugavpilī, Alejas ielas 77 un Rīgas ielas krustojumā durvis vērusi pirmā “Caffeine” kafejnīca pilsētā, kļūstot par 29. zīmola kafejnīcu Latvijā. Tā ir 102 kvadrātmetrus plaša un ērti piekļūstama ikvienam, arī cilvēkiem ratiņkrēslos un vecākiem ar bērnu ratiņiem.

“Kā jau visas “Caffeine” kafejnīcas, arī šī veidota saskaņā ar mūsu kafejnīcu tīklam raksturīgo konceptu: mājīgs dizains, patīkama atmosfēra, iespēja baudīt izcilu kafiju, gardas uzkodas un veselīgas maltītes kā arī iegādāties līdzņemšanai kafiju un mūsu garšīgos, katru dienu svaigi ražotos konditorejas izstrādājumus. Paplašināšanās ārpus Rīgas vienmēr ir īpaši priecīgs notikums, jo ļauj sasniegt kafijas mīļotājus visā Latvijā – gan studentus un jaunos vecākus, kuri mūsu kafejnīcās labprāt mācās vai atpūšas, gan profesionāļus, kuri šeit rīko darba tikšanās, – un dāvāt viņiem vietu, kur satikties, būt kopā un baudīt izcilu kafiju,” saka Dace Dovidena, SIA “Reitan Convenience Latvia” (zīmols “Caffeine”) valdes priekšsēdētāja.

Daugavpils “Caffeine” piedāvā gan kafejnīcas baristu gatavoto kafiju no ekoloģiski audzētām kafijas pupiņām ar plašu sortimentu, kurā atradīsies atbilstošs dzēriens jebkurai gaumei, gan pašu ražotnē gatavotas kūkas, kišus, maizītes, desertus un salātus.

Līdzīgi kā citās tīkla kafejnīcās, arī te dizainā izmantots ar vietējo vidi saistīts elements – šeit tas ir pilsētas neoficiālais simbols kaķis, kurš rotā gan pilsētas Rīgas ielu kā garāmgājēju iemīļota skulptūra, gan jaunās “Caffeine” kafejnīcas sienu.

Daugavpils “Caffeine” darba dienās un sestdienās ir atvērts no plkst. 08.00 līdz plkst. 21.00, bet svētdienās – no plkst. 09.00 līdz plkst. 20.00.

“Caffeine” ir vadošais kafejnīcu tīkls Baltijas valstīs, kas piedāvā izcilu kafijas baudīšanas pieredzi un mājīgu atmosfēru. Uzņēmums dibināts 2007. gadā Viļņā Lietuvā un kopš tā laika ir paplašinājis darbību visās trīs Baltijas valstīs – Latvijā, Lietuvā un Igaunijā. Uzņēmums pieder Norvēģijas mazumtirdzniecības grupai “Reitan Convenience”, kas pārvalda arī zīmolus “Narvesen” un” R-kiosk”. “Caffeine” tīklā strādā 145 kafejnīcas 5 valstīs. Latvijā uzņēmums 29 kafejnīcās nodrošina darba vietas vairāk nekā 150 darbiniekiem.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 06.01.2026 - 31.01.2026 Atlaižu akcija Ventspils rodeļu trasē! Ventspils TIC
Ir īstais laiks, lai gūtu nelielu adrenalīna devu un ar jaunu sparu laistos jaunajā 2026. gadā! | Skatīt vairāk
Latvija
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 12.01.2026 - 31.01.2026 Ar VENTIEM uz ūdens piedzīvojumu parku Ventspils TIC
Pelni Ventus un saņem lieliskas atlaides Ventspils tūrisma objektos! | Skatīt vairāk
Ceļojumu Festivāls ir sācies! Coral Travel Latvia
Rezervē ceļojumu uz populārākajiem galamērķiem ar atlaidi līdz pat -200EUR 😲 | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::0.471174sec.