Naujenes novadpētniecības muzeju vienu dienu varēs apmeklēt bez maksas

2016. gada 28. aprīlī apmeklētāji bez maksas varēs apmeklēt Naujenes novadpētniecības muzeja visas ekspozīcijas un izstādes:

  • Daugavpils novada lielāko mākslas galeriju – "Latgales parīziete Valentīna Zeile" ar atklāto mākslas priekšmetu krājumu "Valentīnas Zeiles darbnīca" un izstādi "Dzimtas mantojums"

  • Latgales zemnieku sadzīves priekšmetu un darbarīku kolekciju "Turīga zemnieka istaba" un "Latgaliešu sadzīves priekšmeti un darbarīki"

  • Latgales reģiona modernāko dabas ekspozīciju "SirdsDaugava", kur varēs izmēģināt interaktīvās spēles un iepazīt īpaši aizsargājamā ainavu apvidus "Augšdaugava" un dabas parka "Daugavas loki" dzīvās dabas pasauli

  • Naujenes novadpētniecības muzejs aicinā būt pirmo apmeklētāju vidū, kuri iepazīs jauno izstādi "Durvis pagātnē: padomju laika šarms", kura veltīta 50.- 60.- to gadu interjeram. Būs pieejama arī Pirmajam pasaules karam veltītā izstāde "Ugunsjoslu krustojumā: 1914 – 1918".

Naujenes novadpētniecības muzejs savas pastāvēšanas laikā – divu gadu desmitu garumā, kā dāvinājumu no Latvijas cilvēkiem saņēmis neskaitāmus oriģinālos priekšmetus un mākslas darbus (vairāk kā 19800 eksponāti). Šogad, svinot savu 20 gadu jubileju, pateicībā par sabiedrības ieinteresētību, Daugavpils novada Kultūras pārvalde rīko akciju: katra mēneša pēdējā ceturtdienā no 1. janvāra līdz 30.aprīlim un no 1. oktobra līdz 30. decembrim muzeja ekspozīcijas būs apskatāmas bez maksas.

Muzeja darba laiks 28. aprīlī ir no 8.00 līdz 17.00.

Adrese: Skolas iela 1, Naujene, Naujenes pagasts, Daugavpils novads

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 19.09.2025 - 26.09.2025 27. septembrī minirallijs "Cesvaine" Madonas TIC
Viss būs ērti pieejams skatītājiem, viens ātrumposms atrodas ļoti tuvu pilsētai. Pie minirallija centra sacensību dienā norisināsies aktivitātes | Skatīt vairāk
Latvija
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 19.09.2025 - 27.09.2025 “Baltijas Vīnogas 2025” Bauskas pilī Bauskas TIC
27. septembrī Bauskas pilī norisināsies ikgadējā Latvijas Vīnkopju un vīndaru biedrības izstāde. | Skatīt vairāk
Ideāla vieta Jūsu konferencei Rixwell Elefant Hotel
Ērta atrašanās vieta starp centru un lidostu. Pasākumiem no 1000 € – 10% atlaide. Kafijas pauzes un ēdināšana. Piedāvājums līdz 30.04.2026. | Skatīt vairāk
no 100 EUR
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 18.09.2025 - 28.09.2025 Bērnu rīts Šlokenbekas muižā Tukuma TIC
Šlokenbekas muiža aicina uz aizraujošu un izglītojošu bērnu rītu, kur sēņu sacensībās tiks noskaidrota meža karaliene! | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::1.5102942sec.