6. decembris vēsturē: Latvijas lidsabiedrība «SmartLynx» ar jauno lidmašīnu «Airbus A320» pirmoreiz lido uz Ēģipti

6. decembris vēsturē: Latvijas lidsabiedrība «SmartLynx» ar jauno lidmašīnu «Airbus A320» pirmoreiz lido uz Ēģipti

2003. gada 6. decembrī Latvijas čarterreisu lidsabiedrība "LatCharter" (tagad - "SmartLynx") ar savu jauno lidmašīnu "Airbus A320" veic pirmo lidojumu uz Ēģipti. 2003. gadā papildus pirmajam Airbus A320-200 tika pievienots arī otrs A320-200, kas ļāva paplašināt čarterlidojumu piedāvājumu.

Lidsabiedrība dibināta 1992. gadā, bet reāli uzsāka darbību 1993.gadā. Sākotnēji tā lidoja ar PSRS ražoto "Tupolev TU 134B" lidmašīnu. Lidsababiedrība veic tikai čarterlidojumus sadarbībā ar dažādiem tūroperatoriem.

No nelielas čarterlidojumu kompānijas ar vienu Tupolev TU-134B LatCharter ir izaugusi par starptautisku uzņēmumu ar vairāk nekā 50 lidmašīnām, kas sniedz gan pasažieru, gan kravu pārvadājumu pakalpojumus visā pasaulē. 2008. gada rebrandings uz “SmartLynx Airlines” bija pagrieziena punkts, kas nostiprināja uzņēmuma pozīcijas ACMI tirgū.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 30.11.2025 - 13.12.2025 7 iemesli, lai atbrauktu ciemos uz Rēzekni Rēzeknes pilsētas TIC
Ziemīgā Rēzekne vilina ar klusām gaismām, slepeniem stāstiem un negaidītu siltumu aukstumā. | Skatīt vairāk
Latvija
Ziemassvētku vakariņas Rundāles pilī Bauskas TIC
Rundāles pils restorāns “Ozollāde” aicina uz īpašām Ziemassvētku degustāciju vakariņām! | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 05.12.2025 - 12.12.2025 Marijas Naumovas Ziemassvētku koncerts Bauskas TIC
Koncerts “Gaismas klusumā” būs mūsu tikšanās, lai pabūtu kopā mūzikā, kas izgaismos pieklusinātās gaismas telpu iededzot mieru un prieku sirdī. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 07.12.2025 - 14.12.2025 7 iemesli, lai atbrauktu ciemos uz Rēzekni Rēzeknes pilsētas TIC
Ziemīgā Rēzekne vilina ar klusām gaismām, slepeniem stāstiem un negaidītu siltumu aukstumā. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::1.44802809sec.