22. janvāris vēsturē: Kinoteātrī «Splendid Palace» pirmizrādi piedzīvo «Zvejnieka dēls»

1940. gada 22. janvārī kinoteātrī “Splendid Palace” pirmizrādi piedzīvoja režisora Viļa Lapenieka filma “Zvejnieka dēls”, kas tika veidota pēc Viļa Lāča romāna motīviem.

Pirmizrādes viesu vidū bija daudz prominentu personu, arī Kārlis Ulmanis. Filmas pirmizrāde izraisīja tādu rezonansi, kā neviena cita filma kino vēsturē.

Skatīties gribētāju pulks bijis tik liels, ka pūlis nebija valdāms – pirmizrādes laikā uz kinoteātri tika izsaukta policija. Taču tas neglāba no tā, ka kinoteātrim tika izlauztas durvis.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Brīvdabas koncerti Kāla ezera krastā Madonas TIC
Heisā hopsā, esam sarūpējuši vasarai piecus - absolūti kapitālus koncertus. Tiekamies ezera krastā pie Madonas! | Skatīt vairāk
Latvija
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 20.06.2025 - 04.07.2025 Rožu ziedēšana Rundāles pils franču dārzā Bauskas TIC
Apmeklē Rundāles pils franču dārzu krāšņākajā rožu ziedēšanas laikā! | Skatīt vairāk
 "Īsa pamācība mīlēšnā" Tukuma TIC
Jaunpils parka estrādē skatītājiem būs iespēja baudīt teatrālu, dzīvespriecīgu un labdabīgi ironisku uzvedumu. | Skatīt vairāk
Pēterdienu gaidot Tukuma pusē Tukuma TIC
Tukuma novadā šajā nedēļas nogalē satiksies mūzika, stāsti un rokmūzikas kopiena. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::7.22004414sec.