Lielais svētku tirgus un Ziemassvētku ciematiņa atklāšana Rēzeknē

Klāt decembris, kad soli pa solītim tuvojamies Ziemassvētkiem. Lai uzburtu īpašu svētku noskaņu pilsētā un katra sirdī, divas dienas, 2023. gada 9. un 10. decembrī, no plkst. 15.00 līdz 21.00 ikviens rēzeknietis un pilsētas viesis aicināts uz Lielo Ziemassvētku tirdziņu un tradicionālā Ziemassvētku ciematiņa atklāšanu Festivāla parkā (Pils ielā 17), kur jūs gaidīs daudz pārsteigumu un patīkamu emociju.

Svētku tirdziņā, kur virmos gaisā piparkūku un karstvīna aromāts, varēsiet iegādāties amatnieku darinājumus, dāvanas saviem mīļajiem, zemnieku izaudzētos lauku labumus, kā arī tirgotāju sarūpētos gardumus. Šogad piedāvājums solās būt ļoti plašs un daudzveidīgs – katra gaumei un maciņam. Tāpat būs iespēja iesaistīties radošās darbnīcās un kādam uzdāvināt Ziemassvētku brīnumu, piedaloties labdarības akcijās.

Rūķu ciemā tirgus apmeklētājus gaidīs aizrautīgais stāstnieks un četri jautri rūķi – Burtiņš, Otiņa, Direktors skaitītājs un Naskais pļāpa. Ar gaišu, muzikālu programmu klātesošos priecēs pilsētas izglītības iestāžu – Rēzeknes 5. pamatskolas, 6. pamatskolas, 2. vidusskolas, Katoļu vidusskolas un valsts poļu ģimnāzijas – audzēkņi, kā arī bērnu deju kolektīvs “Dziguči”, aicinot kopā uzgriezt jautru danci.

Mazus un lielus priecēs “Dzīvnieku sētas” iemītnieki, trušu māja un izjādes ar poniju. Kā īpašs pārsteigums apmeklētājiem būs karuseļi un azartiskais Rūķu brauciens ar kvadricikliem. Muzikālo svētku noskaņu pasākumam veidos “Ziemas vēju muzikanti” – četri braši vīri Valda Zemzara vadībā.

Īpašajā “Ziemassvētku vecīša namiņā” ikviens varēs satikt pavisam īstu Ziemassvētku vecīti un nopelnīt konfekti, noskaitot Ziemassvētku pantiņu. Ja vēlaties saņemt dāvanā saldumu paciņu, vispirms pie rūķa jāiegādājas kupons 3,50 eiro vērtībā. “Ziemassvētku vecīša namiņš” būs atvērts arī turpmāk – līdz 30. decembrim, kur ik vakaru no plkst. 17.00 līdz 20.00 bērni varēs sastapt pašu Ziemassvētku vecīti.

Nāciet ar ģimenēm un draugiem, lai kopā radītu burvīgu Ziemassvētku gaidīšanas noskaņu!

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 01.04.2025 - 06.04.2025 Nāc un piedalies Putnu dienu ekskursijā Jelgavas reģionālais tūrisma centrs
Pavasara Putnu dienu ietvaros 6. aprīlī ikviens aicināts piedalīties velo ekskursijā “Braucam vērot putnus” Svētes palienē | Skatīt vairāk
Latvija
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 09.03.2025 - 04.04.2025 Kļūsti par savas kafejnīcas saimnieku! Cēsu TIC
Aicinām pieteikties Mājas kafejnīcu saimniekus atvērt savas durvis, lai sniegtu iespēju viesiem baudīt Cēsu novada cilvēku viesmīlību un meistarību | Skatīt vairāk
Kandavas pilsētas svētki Tukuma TIC
"Kandavā kā kūrortā" - aizrauoši, sirsnīgi, jestri un lustīgi notikumi vasaras ieskaņā. | Skatīt vairāk
Mazo ražotāju Lieldienu tirdziņš. Tukuma TIC
Saule ir sākusi spīdēt košāk un pavism drīz gaidīsim Jūs Tukuma novada mazo ražotāju tirdziņā. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::0.42073607sec.