Kāju sēnīte un citas sēnītes dažreiz mājo viesnīcas paklājā

Vairākos Eiropas naktsmītņu pētījumos ir atklāts, ka viesnīcu apmeklētājus bieži vien sagaida ne tikai viesu izņemšanas dienests, bet arī kāda no sēnītēm, kura mājo istabas paklājā. Visbiežāk ir sastopamas kāju sēnītes, taču daudzos gadījumos sastop arī vaģinālo sēnīti, kas var izraisīt arī kādu dzimumorgānu slimību.

Tāpēc veselības speciālisti iesaka viesnīcas numuros pārvietoties tikai un vienīgi čībās. Četru un piecu zvaigžņu viesnīcas parasti saviem viesiem piedāvā pilnīgi jaunas čības, kuras kā suvenīru var arī paņemt mājās, bet drošības nolūkos – atstājiet tās kopā ar sēnītēm viesnīcas uzkopšanas dienestam.

Dažās viesnīcas ir atsacījušās no ķīmiskiem tīrīšanas līdzekļiem par labu ekoloģijai, taču cīņā pret sēnītēm var līdzēt tikai ļoti spēcīgs putekļu sūcējs (viesnīcām paredzēts), lai tas sasūktu visas ādas blaugznas.

Kravājot ceļasomu, neaizmirstiet par čībiņām!

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Tenerife - skolas brīvlaikā. 07.-14.03. Estravel Latvia - A/S Estravel Group filiāle
Vietu skaits ierobežots! Rezervējiet laikus un pavadiet lieliskas ģimenes brīvdienas Kanāriju salās! | Skatīt vairāk
no 1155 EUR
Jūsu konferencēm, semināriem un pasākumiem Baltvilla
Dažādu izmēru telpas, mūsdienīgs aprīkojums, pilns serviss, ēdināšana un ne mazāk svarīgi - lieliska atrašanās vieta, tepat pierīgā, Baltezera | Skatīt vairāk
Vaboles muižas apbūve Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Muižas veidošanu 19.gs. sākumā sāka grāfs Boļeslavs Plāters-Zībergs. Līdz mūsdienām no muižas apbūves saglabājusies klēts, pārvaldnieka māja | Skatīt vairāk
Uzņēmumi


Grand Palace Hotel
,


Hotel Jūrmala SPA
,


Rija VEF Hotel
,


Liepupes muiža
,

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::0.16696405sec.