SPKC brīdina cilvēkus, kuri apmeklējuši divus Rīgas restorānus

Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) epidemiologi, veicot epidemioloģisko izmeklēšanu, noskaidrojuši, ka 5 saslimušie (apstiprināts COVID-19) apmeklējuši publiskas vietas.

Epidemiologiem ir izdevies apzināt vietas, kur uzturējās slimnieki, un lūdz iedzīvotājus, kas:

2020.gada 27.jūnija vakarā (pēc plkst. 19:00) apmeklēja restorānu "AQUA LUNA" Andrejostas iela 5 k-5, Rīgā

2020.gada 28.jūnija vakarā (pēc plkst. 19:00) apmeklēja restorānu "Riviera" Dzirnavu iela 31, Rīgā

14 dienas no šo publisko vietu apmeklēšanas, novērot savu veselību un sekot izmaiņām (paaugstināta temperatūra, sāpes kaklā, klepus), nepieciešamības gadījumā telefoniski vērsties pie sava ģimenes ārsta.

SPKC vērš uzmanību, ka restorānu apmeklētājiem risks saslimt tiek vērtēts kā zems, bet, ja bijis tuvs kontakts ar citiem šo vietu apmeklētājiem (< 2 metri un ilgāk par 15 minūtēm), tos aicina sazināties ar SPKC speciālistiem 67271738.

SPKC atgādina, ka ikvienam ir iespēja veikt valsts apmaksātu Covid-19 testu arī tad, ja nav saslimšanas simptomu. Iepriekš ir obligāti jāpierakstās, zvanot uz tālruņa numuru 8303 darba dienās laikā no 8:00 - 20:00, sestdienās laikā no 9:00-15:00 un svētdienās laikā no 9:00-12:00.

Personām, kas bieži apmeklē publiskas vietas, ir pieejama lietotne "Apturi Covid", tāpēc SPKC aicina to lejupielādēt, lai ātrāk uzzinātu, vai esi bijis kontaktā ar Covid-19 saslimušo. Izmantojot lietotni, varēsi savlaicīgāk uzsākt pasākumus, lai neapdraudētu ģimeni, kolēģus, draugus un pārējos iedzīvotājus.


KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Pārgājiens piekrastē Tukuma TIC
Veselībau veicinošs pārgājiens ar Ilzi Luteri. Alabatros Home - Plieņciema skatu laukums - Albatross Home, kur Jūs sagaidīs silta, uz uguns vārīta | Skatīt vairāk
Latvija
SPA atpūta, gaidot pavasari Estravel Latvia
Atpūta Jūrmalā, Siguldā, Rojā... Izbaudiet atpūtu un pavasara atnākšanu Latvijā | Skatīt vairāk
no 99 EUR
TEĀTRIS | "Kopdzīves ģenerālmēģinajums" Tukuma TIC
Šajā iestudējumā par teātri daudz nerunāsim, kaut gan Viņš ir režisors, Viņa – dramaturģe, un lugā darbojas arī divi aktieri. | Skatīt vairāk
Bānīša kauss jeb Apsteidz tvaiku 2025! Alūksnes TIC
Viens no Bānīša zemes gaidītākajiem pasākumiem sporta cienītājiem ir Bānīša kauss jeb Apsteidz tvaiku 2025, kas šogad norisināsies 3. maijā. | Skatīt vairāk
Tez Tour
NEDĒĻAS LASĪTĀKAIS
Populārakie piedāvājumi
APMEKLĒTĀKIE UZŅĒMUMI
Baltijas tūrisma objekti

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::1.92114091sec.