Vīrieši ir aizmāršīgāki par sievietēm

Vīrieši bieži aizmirst svarīgu jubileju datumus un neprot neko atrast ledusskapī - tā apgalvo sievietes, kas apstiprina, ka vīrieši ir aizmāršīgi. Tagad aizmāršība ir zinātniski apstiprināta, jo pētnieki pierādījuši, ka sievietes par vīriešiem spēj atminēties noteiktas lietas.

Angļu laikraksts Daily Mail vēsta par ilglaicīgu zinātnisku pētījumu, kura ietvaros pētīti 10 000 britu vienā vecumā. Pētījumā pierādīts ne tikai tas, sievietēm ir labāk atmiņa, bet arī tas, ka tā uz vecumu uzlabojas, bet vīriešu atmiņa vēl pasliktinās.

Pētījuma ietvaros veikti četri testi 1958. gadā dzimušiem cilvēkiem. Testos dalībniekiem vajadzēja iegaumēt vairākas jēdzienus, kas pēc divām minūtēm bija jānosauc. Trijos no četriem testiem sievietēm bija labāki rezultāti.

Līdz šim zinātnieki nevarēja izskaidrot, kāpēc sievietes uzrādīja labākus rezultātus, tomēr pēc testiem pierādīts, ka atmiņas kvalitāte atkarīga no sievišķā hormona estrogēna.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Naukšēnu svētki “Ziedu straumē” Valmieras novada Tūrisma pārvalde
No 4.-6. jūlijam norisināsies Naukšēnu pagasta svētki “Ziedu straumē”. Aicinām apmeklēt dažādās aktivitātes! | Skatīt vairāk
2025. gada UEC Eiropas BMX čempionāts Valmieras novada Tūrisma pārvalde
Šajā vasarā Latvijas BMX galvaspilsēta atkal nonāks Eiropas uzmanības centrā — no 10. līdz 13. jūlijam Valmiera uzņems 2025. gada Eiropas BMX | Skatīt vairāk
Kvai upes kruīzs - JAUNUMS Estravel Latvia
Aizraujoša pieredze, iepazīstot Taizemi - jaunums, ko izbaudīsiet! 4 dienu kruīzs no Bangkokas - iepazīstiet Kanchanaburi provinci no cita skatupunkta! | Skatīt vairāk
no 989 EUR

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::2.24799705sec.