Ķekavas TIC vadītājs nedēļas laikā ar velosipēdu nobrauc tik kilometru, cik citi ar auto

Ķeķavas tūrisma informācijas centra vadītājs Juris Žilko noteikti minams kā viens no sportiskākajiem tūrisma informāciju centru vadītājiem Latvijā. Īpaši aizrāvies viņš ir ar velosportu un velotūrismu.

"Ar velosipēdiem esmu saistīts gan organizējot un piedaloties riteņbraukšanas sacensībās, gan ikdienā. Jau 12 gadus organizēju velokrosu Baložos, jāatzīst, ka pašam gan nav nācies piedalīties. Reizi pa reizei startēju SEB MTB maratonā. Ikdienā ar velosipēdu braucu treniņos, lai uzturētu fizisko sagatavotību, bet vismaz divas reizes mēnesī ar bērniem izbraucam pakavveida maršrutu, kas ved no Baložiem uz Valdlaučiem, turpinās līdz Ķengaraga promenādei un tad atpakaļ uz Baložiem. Vienā virzienā sanāk aptuveni 10 kilometri," tā Juris Žilko.

Ķekavas TIC vadītājs atzīst, ka nedēļas laikā ar velosipēdu nobrauc aptuveni 80 līdz 100 kilometru. Juris arī atklāj, ka viņa īpašumā ir vairāki velosipēdi, bet aktīvi izmanto tikai vienu, proti, kalnu velosipēdu Rock Machine.

Sarunai aizvirzoties par piemērotiem velosipēdiem Rīgas ielām un ietvēm, uz kurām bieži vien redzamas lielākas un mazākas bedres, Juris Žilko atzīst, ka labāk, protams, izvēlēties velosipēdu, kas tieši piemērots pilsētai. "Jāsaprot, ka ar kalnu velosipēdu būs krietni grūtāk pārvietoties pa pilsētu. Ar pilsētas velosipēdu noteikti būs vieglāk, kā arī tas ātrāk ripos, bet no bedrēm gan jāmāk izvairīties."


KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Brīvdabas koncertuzvedums Bruknā Bauskas TIC
“LAIMES FLAUTA” – brīvdabas koncertuzvedums un gaismu spēles Bruknā 16. augustā 21.30 | Skatīt vairāk
Latvija
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 28.07.2025 - 04.08.2025 Alfredam Amtmanim Briedītim aprit 140 Bauskas TIC
5. augustā aktieru Amtmaņu muzejā "Zvanītāju Bukas" tradicionāli tiks atzīmēta Alfreda Amtmaņa Briedīša dzimšanas diena. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 31.07.2025 - 06.08.2025 KUUP Meistarklase: Kafijas ceļojums garšās Rēzeknes pilsētas TIC
Ienirsti kafijas pasaulē KUUP meistarklasē Rēzeknē – izgaršo, uzzini un piedzīvo kafijas ceļu no pupiņas līdz tasītei. | Skatīt vairāk
5. Latgales gliemežu skriešanās čempionāts Preiļu novada TIC
Ar noteikumiem uz vietas iepazīstinās čempionāta tiesnesis Ainis Noviks, vīngliemežu audzētavas Preiļos "Ošu mājas" saimnieks. | Skatīt vairāk
Tez Tour
NEDĒĻAS LASĪTĀKAIS
Populārakie piedāvājumi
APMEKLĒTĀKIE UZŅĒMUMI
Baltijas tūrisma objekti

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::7.5965519sec.