TŪRISMA BIZNESS | Bizness

Pasaules lielākais tūroperators TUI ziemas sezonas piedāvājumus samazina par 60%

Pasaules lielākais tūroperators TUI ziemas sezonas piedāvājumus samazina par 60% no iepriekšējā varianta, kas bija sagatavots vēl pirms pandēmijas. TUI vēlas 2021.gada vasaras sezonu piedāvāt 80% apmērā no plānotā pirms pandēmijas. 

Tūroperators TUI no Vācijas valsts ir saņēmis kredītu 1,2 miljardu eiro apmērā, kas kopumā rada 2 miljardu eiro likviditāti uzņēmumam. TUI ir izdevies kopš jūnija vidus līdz augusta beigām apkalpot 1,4 miljonus tūristu. TUI uzņēmuma vadība norāda, ka tūroperatoram ir ļoti grūti izsekot dažādu valstu valdību politiskajiem lēmumiem, kas tiešā veidā ierobežo ceļotāju mobilitāti. 

Ceļojumu cenas 2020.gada vasarā ir kritušās par 20%, taču 2021.gada vasaras ceļojumi tiek pārdota daudz aktīvāk nekā pirms gada un vidējās cenas pieaug. 

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Medumu parks un taka TAKA
XX gs. sākumā pie Medumu ezera Sanktpēterburgas botāniskā dārza pārzinis Lackis iekārtoja Medumu parku. | Skatīt vairāk
Didrihšteinas (Laucesas) muiža TAKA
Muižas kungu māja ir sarkanu ķieģeļu celtne ar neogotisku tornīti vienā malā un piederēja fon Vāgneriem. | Skatīt vairāk
Vecsalienas (Červonkas) muižas pils TAKA
Vecsalienas (Červonkas) muižas pils celta 1870. gadā neogotikas stilā un izvietota 19.gs. veidota parka ieskāvumā. | Skatīt vairāk
Tez Tour
NEDĒĻAS LASĪTĀKAIS
Populārakie piedāvājumi
APMEKLĒTĀKIE UZŅĒMUMI
Baltijas tūrisma objekti

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::9.32718897sec.