TŪRISMA BIZNESS | Bizness

«Pfizer» un «BioNTech» koronavīrusa vakcīna atzīta par vēl efektīvāku

ASV  farmācijas gigants "Pfizer" un Vācijas kompānija "BioNTech" 2020. gada 18. novembrī nāca klajā ar paziņojumu, ka viņu kopīgi radītajai koronavīrusa Covid-19 vakcīnai ir 95% efektivitāte, bet cilvēkiem vecumā virs 65 gadiem – 94% efektivitāte, vēsta Euronews.

Vēl nesen abu farmācijas milžu kopīgi radītā vakcīna bija novērtēta kā 90% efektīva, taču jaunākie dati liecina, ka efektivitāte ir augstāka, turklāt pat vecāka gadagājuma cilvēkiem.

Eiropas Komisija ir noslēgusi vienošanos ar “Pfizer” un “BioNTech” par līdz 300 miljonu eksperimentālās vakcīnas piegādi. Farmācijas milži plāno tuvākajā laikā prasīt regulatoru atļaujas vakcīnas izmantošanai.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 02.03.2026 - 08.03.2026 “Sajūtu piezīmes” – Ance Krauze Rūjienā Valmieras novada Tūrisma pārvalde
8. martā plkst. 16.00 Rūjienas Kultūras centrā kopā ar Anci uz skatuves būs komponists un pianists Jānis Strazds un ģitārists Kristens Kupčs. | Skatīt vairāk
no 15 EUR
 Sventes ezera taka Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Sventes ezera taka atrodas vairākus kilometrus no Jaunsventes parka, iet gar Sventes ezeru. | Skatīt vairāk
Vasargelišķu skatu tornis Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Uzkāpjot 21 m augstajā skatu tornī, no putna lidojuma augstuma var aplūkot ainavas un gleznainos Daugavas lokus | Skatīt vairāk
-45% Luksus Eiropas upju kruīzi CRUISEcentre
7 naktis / dažādi maršruti / ēdināšana un dzēdieni / ekskursijas / 2026. gads / Akcija līdz 31.03. | Skatīt vairāk
no 1649 EUR
Tez Tour
NEDĒĻAS LASĪTĀKAIS
Populārakie piedāvājumi
APMEKLĒTĀKIE UZŅĒMUMI
Baltijas tūrisma objekti

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::0.12408304sec.