TŪRISMA BIZNESS | Bizness

Tūrisma izstādē «Balttour 2023» notiks «GADA CILVĒKS TŪRISMĀ 2020-2022» laureātu apbalvošana

Piektdien, 2023.gada 3. februārī, plkst. 11.00 tūrisma izstādē «Balttour 2023» notiks «GADA CILVĒKS TŪRISMĀ 2020-2022» laureātu apbalvošanas ceremonija.

Jau 18 gadus Baltijas tūrisma ziņu portāls BalticTravelnews.com sadarbībā ar Latvijas Ekonomikas ministriju, lielākajām tūrisma asociācijām un tūrisma ekspertiem nosaka labākos tūrisma nozares profesionāļus vai arī iepriekšējā gada nozares atbalstītājus. Sakarā ar Covid19 pandēmiju divus gadus netika organizēts pasākums «GADA CILVĒKS TŪRISMĀ», tāpēc šogad noteiksim un sveiksim pēdējo trīs gadu laureātus Latvijas tūrismā.

Pandēmijas sekas, Krievijas militārā iebrukums Ukrainā un lielās energoresursu cenas Latvijas tūrisma nozarei ir liels pārbaudījums. Nozare atrodas lielu pārmaiņu procesā, kur jāizcīna godīgas konkurences nosacījumi starptautiskajā mērogā, jānosaka jaunas prioritātes ienākošajā tūrismā un jāveic investīcijas saimnieciski nelabvēlīgos apstākļos.

2023. gadā balva «GADA CILVĒKS TŪRISMĀ 2020-2022» tiks pasniegta tikai trīs tūrisma nozares pārstāvjiem.

2023. gada janvāra beigās balvas «GADA CILVĒKS TŪRISMĀ 2020-2022» žūrijas komisija pulcēsies uz kopēju sēdi, lai izvērtētu visus pieteiktos pretendentus un noteiktu trīs laureātus.

Balvas «GADA CILVĒKS TŪRISMĀ» žūrijas komisijas galvenie vērtēšanas kritēriji ir divi:
1) kā balvas laureāts ir veicinājis, atbalstījis vai aizstāvējis Latvijas tūrisma nozares intereses?
2) cik veiksmīgs balvas laureāts ir sava uzņēmuma/organizācijas vadītājs vai darbinieks?

«GADA CILVĒKS TŪRISMĀ» ir vecākā balva Latvijas tūrisma nozarē, kas tiek pasniegta kopš 2004.gada.
«GADA CILVĒKS TŪRISMĀ» balvu māksliniece ir Ieva Strazdiņa un balvu Lieldraugs ir «Baltijas Apdrošināšanas Nams».

Balvas «GADA CILVĒKS TŪRISMĀ» nolikums un iepriekšējo gadu laureāti - www.Travelnews.lv/gct/


KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 29.11.2025 - 23.12.2025 Svētku vakariņas Harper Woolf Harper Woolf
Svētku 5 kārtu vakariņas Harper Woolf 24.–26.12. Divi laiki: 17:00 un 20:00. Cena 65 €/pers. Vīnu saskaņojums 55 € vai 95 €. | Skatīt vairāk
Latvija 65 EUR
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 16.12.2025 - 23.12.2025 Latgales Tūrisma gada balva Rēzeknes pilsētas TIC
Latgales Tūrisma gada balvai – divi laureāti no Rēzeknes | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 18.12.2025 - 29.12.2025 Ziemas brīvdienu ceļvedis Ziemeļlatgalē Balvu TIC
Norises un īpašie piedāvājumi tūrisma uzņēmumos un kultūrvietās no 20.decembra līdz pat 4.janvārim. Lai brīvdienu ceļi ved uz Balvu novadu, | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 19.12.2025 - 26.12.2025 BDN: Vairāk nekā 300 autentisku priekšmetu Rēzeknes pilsētas TIC
Izstāde “Ražots Latvijā” atklāj Latvijas rūpniecības un amatniecības sasniegumus Brīvvalsts laikā. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::0.8119719sec.