TŪRISMA BIZNESS | Pētījumi & Statistika

Travelnews.lv nosaka TOP22 tūrisma firmas Latvijā, kuras turpina aktīvi komunicēt [1]

Ceļojumi kopš 2020. gada marta vidus ir apturēti, jo Latvijā ir ieviests ārkārtas stāvoklis un liela daļa pasaules valstu ir slēgušas savas robežas tūristiem. Taču sapnis par ceļošanu ir palicis daudzu Latvijas un ārvalstu tūristu sirdīs. Tūroperatori un ceļojuma aģentūras izmanto sociālo tīklu Facebook.com komunikācijai ar ceļotājiem, klientiem un partneriem, tāpēc tūrisma ziņu portāls Travelnews.lv veica pētījumu.

Ņemot par pamatu Latvijas Tūrisma Aģentu un Operatoru Asociācijas biedru sarakstu un dažas citus avotus, Travelnews.lv noskaidroja cik daudz no 66 Latvijas atzītākajām ceļojumu aģentūrām un tūroperatoriem turpina arī aprīlī komunicēt sociālajā tīklā Facebook.com

Jāatzīmē, ka Travelnews.lv nevērtēja komunikācijas kvalitāti, taču pamanīja, ka dažas tūrisma firmas izmanto savas ceļojumu piezīmes, fotogrāfijas, video, atziņas un dažādus ceļojumu piedzīvojumu stāstus, lai izklaidētu, informētu un uzturētu saikni ar savu ceļotāju. Daudzas tūrisma firmas izmanto svešus informatīvus materiālus, taču tos komentējot vai papildinot ar specifisku informāciju. Diezgan liels tūrisma firmu skaits aprīlī ir pārtraukušas komunikāciju sociālajā tīklā Facebook.com, lai gan martā tās ir bijušas diezgan aktīvas.

 Tūrisma firmas, kuras aprīlī aktīvi komunicē Facebook.com: 

ierakstu skaits aprīlī (marts)

Avots: BalticTravelnews.com

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

1 Andris 05/12/2020 21:55 Galīgi šķībs un greizs tops.
Tajā ir visādi mazuļi no FB ar 300 sekotājiem, bet nav vismaz 4 lieli spēlētāji ar sekotājiem tūkstošos, kas visu aprīli rullē ar komunikāciju tā kā var daudzi no šī topa tikai pamācīties. Īpaši uzteicami ir pārgājienu uzņēmumi, kas reāli aktīvi visu covid laiku.

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 12.02.2026 - 12.03.2026 Zanzibāra - pēdējās vietas 23.03. On-line ceļojumi Estravel
Lidojums no Rīgas, transfēri un 10 naktis viesnīcā ar izvēlēto ēdināšanas programmu // PĒDĒJĀS VIETAS 23.03. | Skatīt vairāk
no 1509 EUR
Markovas pilskalns un izziņas taka Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Markovas pilskalna apkārtnē ierīkota 1,6 km garā Markovas izziņas taka, kas iekļauj tādus objektus, kā Markovas pilskalns, Putānu strauts,Putānu | Skatīt vairāk
Rietumu Vidusjūras kruīzs CRUISEcentre
📅 Izbraukšana no Dženovas, Itālija | 6 naktis uz kuģa / 🛳️ MSC Cruises kuģis “MSC World Europa” | Skatīt vairāk
no 521 EUR
Autobusu ekskursijas  Estravel Latvia
no 2 - 7 naktīm - dažādi galamērķi Eiropā // skolas brīvlaiks un svētku laiks // ģimenes brīvdienas | Skatīt vairāk
no 195 EUR

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::1.27796888sec.