Alūksne Ziemassvētkos izaicina uz sportiskām aktivitātēm

Alūksne mudina visus sportiskos 24. decembrī izaicināt sevi un apskriet apkārt Alūksnes ezeram, vēsta Visitaluksne.lv savā Facebook kontā.

Distances garums ir 21 kilometrs, bet tiek, kuriem šāda distance par garu, pieejams arī 6,7 kilometrus garš maršruts.

Šogad skrējiens būs vairāk individuāls bez kopējas pulcēšanās. Tamdēļ katrs aicināts 24. decembrī jebkurā sev vēlamā laikā startēt un veikt skrējienu apkārt Alūksnes ezeram.  

Tāpat alūksnieši un pilsētas viesi, ņemot līdzi termosu ar tēju un sviestmaizes, tiek mudināti doties pārgājienā ap ezeru – tā veikšanai būs nepieciešamas apmēram četras stundas, taču tā ir iespēja ar citiem mīļajiem darīt kaut ko kopīgu, nekaitējot veselībai.

#visitaluksne #dodies_dabā #Tradicionālais_Ziemassvētku_paskrējiens_ap_Alūksnes_ezeru_2020

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 12.05.2025 - 24.05.2025 Ar vilcienu uz Madonu un Cesvaini! Madonas TIC
24. maijā - ar vilcienu uz Madonu un Cesvaini. Šogad piedāvājumā katrā galamērķī dažādi jaunumi, lielākais no tiem - divu dienu piedāvājums! | Skatīt vairāk
Latvija
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 05.05.2025 - 24.05.2025 Ģimenes festivāls "No viena zara" Tukuma TIC
Festivālā būs gaidītas ģimenes ar bērniem, kurām piedāvās piedalīties dažādās radošajās darbnīcās. Būs pieejams garšaugu dārzs, lielās | Skatīt vairāk
Ieelpo pavasari Galēnu muižas parkā Preiļu novada TIC
Galēnu muižas parks pavasarī aicina apmeklētājus iegrimt mierpilnā dabas un mākslas saspēlē. | Skatīt vairāk
Tūrisma jaunums “Meitene Mellene MADONĀ" Madonas TIC
Gaidot vasaru, klajā nācis netradicionāls Madonas novada tūrisma ceļvedis. Tas informē par ceļošanas iespējām ģimenēm ar bērniem, skolu klasēm un | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::0.997051sec.