Pasaules Lieldienu tradīcijas 1. aprīlī izzinās Jaunmoku pilī

Ar olu meklēšanu, to ripināšanu, šūpošanos, putnu dziesmām parkā un radošajām darbnīcām piesaulītē, 1. aprīlī Jaunmoku pilī un parkā ikvienam interesentam būs iespēja nosvinēt Lieldienas. Aktīvākie dosies izzinošā orientēšanās spēlē pils parkā, lai uzzinātu, kā šos svētkus svin pasaulē un kurā valstī ir atļauts garāmgājējiem uzgāzt spaini ūdens.

Lieldienās Jaunmoku pilī šogad notiks aktīva rosība – zem parka krūmiem būs paslēpušās krāsotas olas, kas vērīgajiem jāatrod, notiks olu ripināšanas sacīkstes un ligzdiņu gatavošanas meistarklase, ikviens interesents varēs iegūt hennas zīmējumu un radīt savu unikālo olas dizainu. Obligātā svētku sastāvdaļa – šūpoles – viesus gaidīs no rītausmas līdz saules rietam, lai, paklausot ticējumam, aizgaiņātu odus visai vasarai.

Tos, kam prāts nesas uz nopietnākām nodarbēm, Zīmes centrā gaidīs Liene Bedrīte un būs iespējams izveidot savu īpašo rakstu Zīmi, kurā notverts Zīmes gatavošanas mirklis. Zīmju skaidrojumos itin bieži ir iespējams uzzināt ko jaunu par sevi, attiecībām ar apkārtējiem, varbūt pat rast risinājumu kādai sarežģītai situācijai. Zīmes centra apmeklējumam vēlams pieteikties iepriekš.

Pils telpās Lieldienās un arī pēc tām būs apskatāmas divas saistošas, ar dabas tēmām saistītas izstādes. Baibas Rīteres gobelēni ar meža noskaņām – dūmakā tītiem mežiem, briežiem, aļņiem un meža putniem būs skatāmi Torņa zālē, savukārt Meža muzejā līdz Putnu dienai aprīļa beigās būs apmeklējama Jāņa Bērziņa fotoizstāde, kurā līdz smalkumam niansētās fotogrāfijās aplūkojami putni, tauriņi un Latvijas dabas ainavas.

Lieldienu pasākuma ietvaros Jaunmoku pilī būs atvērta kafejnīca “Liepaleja”.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Augšdaugavas novads piedalījās Balttourā Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Popularizējot Augšdaugavas novada tūrisma un atpūtas piedāvājumu, Rīgā, Ķīpsalā Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa piedalījās izstādē | Skatīt vairāk
Ultrasonogrāfija vēderam Republikas laukuma klīnika
Ultrasonogrāfija vēderam ir viena no visplašāk izmantotajām diagnostikas metodēm mūsdienu medicīnā. | Skatīt vairāk
Egļukalna meža taka Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
AS “Latvijas valsts meži” (LVM) Dienvidlatgales reģionā atklāts jauns pastaigu maršruts “Egļukalna meža taka”. | Skatīt vairāk
Turcija. Bodruma - agrā rezervēšana Estravel Latvia
Lidojums no Rīgas, transfēri, 7 naktis viesnīcā, VISS IEKĻAUTS ēdināšana | Skatīt vairāk
no 595 EUR

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::0.30165315sec.