Balvu novada Tilžā divas dienas sacentīsies labākie pajūgu braucēji

2020. gada 15. un 16. augustā Balvu novada Tilžā norisināsies Latvijas Jātnieku federācijas ieskaites sacensības pajūgu braukšanā "Balvi 2020", kurās piedalīsies dalībnieki no visas Latvijas.

Sacensības ir interesantas ne tikai dalībniekiem, bet arī skatītājiem, tāpēc ikviens tiek gaidīts 15.augustā plkst.18:00 un 16.augustā plkst.11:00 Tilžas pagasta "Kapulejās", lai skatītu sacensības.Tās norisināsies bērnu kategorijā, pāra - pajūgu braucēju kategorijā, jauno zirgu/poniju kategorijā, jauno braucēju kategorijā un amatieru kategorijā, kā arī senioru kategorijā. Ieeja bezmaksas.

16. augustā sacensību mazākajiem apmeklētājiem būs iespēja vizināties ar poniju.

Sacensības organizē biedrība "Sudraba pakavi" sadarbībā ar Latvijas Jātnieku federāciju un Balvu novada pašvaldību.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 06.09.2025 - 20.09.2025 Digitālo risinājumu atklāšanas pasākums Bauskas TIC
Pasākuma programma ir plaša, sākot no plkst. 9.00 rītā līdz pat pēcpusdienai plkst. 16.00. | Skatīt vairāk
Latvija
Bauskas Velo Rudens 2025 Bauskas TIC
Pavadi dienu sportiski draudzīgā gaisotnē kopā ar draugiem, radiem, paziņām, kolēģiem un citiem riteņbraukšanas entuziastiem! | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 10.09.2025 - 20.09.2025 "Luxury of Mercedes-Benz Coupes 2025" Bauskas TIC
Šogad pasākums "Luxury of Mercedes-Benz Coupes 2025" norisināsies Mežotnes pilī! | Skatīt vairāk
ZIEMAS CEĻOJUMS TEPAT AIZ STŪRA! Coral Travel Latvia
Līz 02.OKTOBRIM izmanto papildu atlaidi pilnvērtīgai atpūtai galamērķos - ĒĢIPTE, APVIENOTIE ARĀBU EMIRĀTI un TENERIFE🌴✈️ | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::3.36968517sec.