LATVIJA | Aizkraukle

Tūrisma izstādē reklamēs Aizkraukles novadu

No 2023.gada 3. līdz 5. februārim pēc divu gadu pārtraukuma Ķīpsalas izstāžu hallē norisināsies starptautiskā tūrisma izstāde – gadatirgus “Balttour 2023”. Tajā piedalīsies arī Aizkraukles novada Tūrisma nodaļa, plašākai sabiedrībai atklājot novada plašo tūrisma piedāvājuma klāstu.

Gatavošanās ilgi gaidītajam tūrisma nozares gada notikumam notika visa aizvadītā gada garumā, un viens no pirmajiem darbiem bija laicīgi rezervēt izdevīgu vietu izstāžu hallē. Šāda rīcība ir ļāvusi ieekonomēt ievērojamus pašvaldības līdzekļus – 80 procentu no dalības maksas segs Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra.

Gada laikā apkopota visa Aizkraukles novada apjomīgā tūrisma informācija, sagatavots jauns, daudzfunkcionāls informatīvais stends – to varēs izmantot ne tikai šāda veida tūrisma izstādēs, bet arī prezentācijās un kā foto sienu dažādos novada pasākumos un svinībās. Nepieciešamības gadījumā stendam var pasūtīt citu informāciju saturošu vizuālo daļu, uzvelkot to uz šī paša stenda rāmja, tādējādi nodrošinot tā lietošanas ilgtspēju.

Novada tūrisma speciālisti uz Rīgu vedīs informatīvos materiālus par mūsu apkārtnē pieejamo ēdināšanas un naktsmītņu piedāvājumu, kā arī tūrisma apskates objektiem. Izstādes apmeklētājiem stendā būs pieejams degustāciju galds, kur novada pārtikas ražotāji nobaudīšanai būs sagādājuši nelielas pašu ražotas uzkodas, kuras piemērotas izstādes apstākļiem, piemēram, pīrādziņus un konfektes. Arī Aizkraukles novada gastrotūrisma pārstāvji pieaicināti piedalīties izstādes preses konferencē 24. janvārī, kas liecina par novadā ražotās produkcijas augsto kvalitāti.

Visas izstādes norises dienas Aizkraukles novada stendā darbosies arī viktorīna – “laimes rats”, kur varēs gan “uzgriezt” interesantus jautājumus par novada apvienībām un tūrisma objektiem tajās, gan arī laimēt tūrisma nodaļas un uzņēmēju sarūpētās balvas.

Tūrisma nodaļas vadītāja Anita Šmite aicina novada tūrisma pakalpojumu sniedzējus nogādāt uzņēmuma informatīvos materiālus (bukletus, vizītkartes u.c.) tuvākajā tūrisma informācijas punktā, lai ikviena sadarbībā ieinteresētā partnera informāciju tūrisma speciālisti varētu piedāvāt izstādes “Balttour 2023” apmeklētājiem, tādējādi atbalstot novada tūrisma nozares uzņēmējus.


KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Pārgājieni, izaicinājumi un uzdevumi EnterGauja
Izzini Gaujas Nacionālo parku un Latviju kopā ar Latvian Routes maršrutiem! | Skatīt vairāk
Latvija
Tūrisma rallija piedzīvojums Jelgavā Jelgavas reģionālais tūrisma centrs
27. septembrī norisināsies ikgadējās auto orientēšanās sacensības komandām “Tūrisma rallijs 2025”. 120 kilometru garumā varēs izzināt Jelgavu | Skatīt vairāk
5. Latgales gliemežu skriešanās čempionāts Preiļu novada TIC
Preiļu parka svētkos, 2. augustā norisinājās 5. Latgales gliemežu skriešanās čempionāts | Skatīt vairāk
Kopā ar klasi uz Ventspili! Ventspils TIC
Olimpiskā centra “Ventspils” atpūtas objektos - Piedzīvojumu parkā, Ūdens piedzīvojumu parkā, Ledus hallē un viesnīcā tiek piedāvātas īpašas | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::2.70790505sec.