14.decembrī notiks darbnīca tūrisma produktu veidošanai

Pierīgas tūrisma asociācija veido ģeogrāfisko sadarbības tīklu Pierīgas tūrisma komersantiem un izstrādā jaunus tūrisma produktus un pakalpojumus ar augstāku pievienoto vērtību, tādējādi veicinot tūrisma nozares eksportspējas pieaugumu un paaugstinot to konkurētspēju starptautiskā mērogā.

Ģeogrāfiskais (reģionālais) sadarbības tīkls tiek veidots jau uz esošā, EXIT RĪGA, sadarbības tīkla pamata un ietvers tuvējos Pierīgas novados (Mārupes, Olaines, Ķekavas, Ādažu, Ropažu, Salaspils) un apvienos dažādu jomu pārstāvjus: tūristu mītnes, sabiedriskās ēdināšanas pakalpojumu sniedzējus, pasākumu organizatorus, tūrisma operatorus, transporta pakalpojuma sniedzējus vai citus komersantus, kuri tiek iekļauti kādā no tūrisma produktiem.

Jau vairākās kārtās ir veidotas diskusijas par potenciāli attīstāmajiem produktu un pakalpojumu virzieniem Pierīgā, tāpēc šoreiz darbnīca tiek plānota kā noslēdzošais publiskais pasākums, lai jau pēc tā varētu mērķtiecīgāk attīstīt tieši konkrētus virzienus, ne vairs tikai idejas. Tāpēc, pasākumā, š.g. 14.decembrī, Annas Koku skolā (Babītes pagasts, Mārupes novads) aicināti visi potenciālie komersanti, kuri darbojas Pierīgas novados (un/vai arī Rīgā), kas būtu ieinteresēti piedalīties Pierīgas tūrisma sadarbības tīkla veidošanā. Piedalīšanās darbnīcā nozīmēs arī iespēju produktu un pakalpojumu veidošanas ietekmēšanu un klātbūtni jaunu ideju ģenerēšanā. Darbnīcas pirmo daļu vadīs zinātņu doktore, RTU Dizaina Fabrikas vadītāja, Ideju un inovāciju dibinātāja Elīna Miķelsone. Savukārt otrā pasākuma daļa būs veltīta, lai iepazītos, tīkloties un norisināsies vieglā svētku noskaņojumā.

Lai piedalītos pasākumā, nepieciešams aizpildīt pieteikuma anketu ŠEIT.

 Lai sadarbības tīklu varētu īstenot, Pierīgas tūrisma asociācija pretendēs uz jauno ES fondu atbalsta programmu tūrisma nozares komersantu atbalstam. Atbalsta programmas kopējais finansējums ir 6 439 834 eiro. Plānots, ka programmas ietvaros tiks atlasīti un atbalstīti 8 sadarbības tīkli – 4 tematiskie sadarbības tīkli un 4 ģeogrāfiskie sadarbības tīkli, sekmējot 20 jaunu tūrisma produktu izveidi. Finansējumu varēs saņemt, lai veiktu dažādus publicitātes pasākumus, īstenotu vietējās un starptautiskās sadarbības sekmēšanas pasākumus (vizītes, izstādes, pieredzes apmaiņa u.c.), īstenotu produktu un pakalpojumu idejas un ar to saistītos pasākumus (pētījumi, testēšana, izmēģināšana un sertificēšana, apmācību organizēšana) u.c.

Atbalsta programmas nosacījumi ietverti Ministru kabineta noteikumos "Eiropas Savienības kohēzijas politikas programma 2021.–2027. gadam 1.2. prioritārā virziena "Atbalsts uzņēmējdarbībai" 1.2.3. specifikā atbalsta mērķa "Veicināt ilgtspējīgu izaugsmi, konkurētspēju un darba vietu radīšanu MVU, tostarp ar produktīvām investīcijām" 1.2.3.6. pasākuma "Tūrisma produktu attīstības programma" īstenošanas noteikumi".

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Ģirts Ķesteris “Vīrietis, kurš gaida” Valmieras TIC
9. martā plkst.19.00 Valmieras Kultūras centrā būs skatāma Ģirta Ķestera jubilejas izrāde “Vīrietis, kurš gaida”. | Skatīt vairāk
Latvija
Leo Koklem 100 Alūksnes TIC
Atzīmējot mākslinieka Leo Kokles 100. dzimšanas dienu, Alūksnes Tūrisma informācijas centrs un Alūksnes novada muzejs aicina! | Skatīt vairāk
Iepazīsti Bausku vēstures lasījumos Bauskas TIC
Bauskas pilsētas bagātās vēstures aktualizēšana | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 14.02.2024 - 25.02.2024 Gulbenes pilsētai - 96 Gulbenes novada TIC
25.februārī Gulbene svinēs savu 96. jubileju pilsētas godā, tādēļ no 19. līdz 27.februārim apmeklētāji gaidīti baudīt svētkiem veltītus | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::0.45310688sec.