VIDEO: Evakuē tūristus no briesmās nonākušā «septītā pasaules brīnuma»

Jaunajā tā dēvētajā septītajā pasaules brīnumā – akmens “rozā pilsētā” Petrā Jordānijā izdevās izglābties no milzu traģēdijas, operatīvi evakuējot tūkstošiem tūristu, kas teju kļuva par plūdu upuriem.

Jordāniju piemeklējušas spēcīgas lietavas, kas kļuvušas par iemeslu milzu plūdiem. Petras akmeņainā augsne nespēj uzņemt tik daudz ūdens, kā rezultātā plūdi – ūdens ar smiltīm un akmeņiem – var kļūt nāvējoši.

Sākoties plūdiem, Petrā atradušies ap 1,7 tūkstošiem tūristu.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Jūsu pieturvieta pašā pilsētas centrā! Tallink Hotel Riga
Viesnīca ar lielisku atrašanās vietu Rīgas centrā, restorānu «Elements», kafejnīcu un konferenču centru un burvīgu personālu! | Skatīt vairāk
Vaboles muižas parks TAKA
Vaboles parks ir veidots kā ainavu jeb angļu stila grāfu Plāteru-Zībergu pusmuižas parks (19. gs.). | Skatīt vairāk
💃SPĀNIJAS VASARA -100EUR Coral Travel Latvia
Baudi sauli, jūru, gurmānu virtuvi un pilnīgu relaksāciju izdevīgāk! LĪDZ 31.JŪLIJAM ceļojums uz BARSELONU vai MALJORKU par īpašu cenu! | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::3.59802413sec.