TŪRISMA BIZNESS | Bizness

Apmācību seminārs “Zaļi domājam, digitāli rīkojamies”

Pierīgas tūrisma asociācija aicina uz bezmaksas apmācību semināru tūrisma jomas profesionāļiem (tūrisma pakalpojuma sniedzējiem, tūrisma speciālistiem, gidiem u.c. interesentiem) par zaļā kursa pamatprincipiem saimnieciskajā darbībā, viediem risinājumiem mārketingā un sadarbības tīklu veidošanu.

Apmācību seminārs norisināsies 2023.gada 23.martā klātienē, Viesu namā "Upes villa" (Daugmale, Ķekavas novads), no pl.9.45 līdz pl.14.30, tā moto “Zaļi domājam, digitāli rīkojamies” izvēlēts vadoties pēc pēdējā laika tendencēm un aktualitātēm, kas neizbēgami skar arī tūrisma nozari. Latvijas universitātes Antropoloģijas studiju nodaļas lektors Kārlis Lakševics aicināts, lai vadītu lekciju “Zaļais kurss & energoefektivitāte. Tūrisma uzņēmēju iespējas, ieguvumi un izaicinājumi”, ko papildinās arī ar praktiskiem piemēriem. Savukārt, līdztekus “zaļiem un ilgtspējīgiem” risinājumiem uzņēmējdarbībā ir svarīgi arī izvēlēties gudras mārketinga metodes. “Spēja veikli un radoši adaptēties digitālā mārketinga tendencēm ļauj sērfot uz panākumu viļņa un nepakļūt zem ūdens. Tomēr jāpatur prātā, ka pat visspožākās inovācijas neaizstās autentiskumu un ilgstošas attiecības ar auditoriju. Kad lietā liktas jaunākās tehnoloģijas, svarīgi domāt par vērtīgu un uzlabotu auditorijas pieredzi,” tā Aģentūras "Digital Marketing Group" digitālā mārketinga eksperte Annija Graustiņa, kura vadīs lekciju “Viedi risinājumi tūrisma mārketingā”. Tā kā apmācību seminārs tiek organizēts ar Latvijas investīciju attīstības aģentūras atbalstu (LIAA), šīs abas lekcijas varēs vērot arī LIAA Tūrisma departamenta Facebook kanālā. Ar to gan seminārs nebeigsies un turpinājumā sagaidāma Rīgas plānošanas reģiona tūrisma eksperta Edgara Ražinska lekcija “Tūrisms, sadarbības tīkli un radošums Pierīgā”, kas pietuvinās aktuālajai reģiona situācijai, problemātikai un iespējām nākotnē, attīstīto Pierīgu par konkurētspējīgu tūrisma galamērķi. Semināra noslēgumā būs iespēja dzirdēt patiesus pieredzes stāstus no uzņēmīgiem un radošiem Pierīgas tūrisma uzņēmējiem – siernīcas “SOIRA” un Ādažu ražotāju veikala “Utt..” saimnieces Ingas Āriņas-Vilnes, “Silmachy Cosmetics” pārdošanas menedžeres Daijas Līdakas un Biedrības “Marutas Raudes mākslas centrs” valdes locekļa Alfa Raudes.

Semināru moderēs Dīvs Reiznieks un pasākums solās būt aizraujošs un interesants dažādiem tūrisma jomas profesionāļiem – no pavisam jauniem tūrisma entuziastiem līdz pat pieredzējušiem un dažādas krīzes pārdzīvojušiem. Dalība pasākuma ir bez maksas, bet ar obligātu iepriekšējo pieteikšanos, aizpildot anketu.


KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 14.06.2024 - 23.06.2024 Līgo zaļumballe ar grupu "ZUŠI" Tukuma TIC
Lapmežciema parka estrādē 23.jūnijā pulksten 23:00 būs Līgo zaļumballe ar grupu "ZUŠI". | Skatīt vairāk
Latvija
Neredzamā Pasaule- pārsteidzoša pieredze! Neredzamā Pasaule
Aicinām apmeklēt unikālu ekskursiju, kurā vari piedzīvot pasauli tumsā, vadoties pēc citām maņām, neredzīgu gida vadībā. | Skatīt vairāk
Piedzīvo mākslas burvību izstādēs TUKUMĀ Tukuma TIC
Tukuma novads aicina mākslas cienītājus un kultūras entuziastus jūnijā apmeklēt daudzveidīgās izstādes | Skatīt vairāk
Zvejnieksvētki Lapmežciemā - 13.07 Tukuma TIC
Svētku koncerts un jautra atmosfēra kopā ar Aināru Bumbieri, dziedošajiem aktieriem, Ivo Fominu, "Papīra lidmašīnām" u.c. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::0.71590281sec.