Steidzies noķert vilcieniņu

Pēdējie sezonas izbraucieni ar Mazbānīti Piejūras brīvdabas muzejā 24., 25. un 26. oktobrī. Kamēr vēl Latvijas rudens galvaspilsētu Siguldu neviens nav pārvietojis uz Ventspili, ventspilnieki un pilsētas ciemiņi var izbaudīt tos zeltainos labumus, ko piedāvā rudens Kurzemē.

Šogad, tas patiesi ir īpašs - neatbilstoši lēns Ventspilij, tas ļauj savas gaumīgi sakārtās lapu lampas apbrīnot daudz ilgāk nekā ierasts. Tieši tālab, jānoķer pēdējos Mazbānīša reisus, lai savukārt paspētu noķert pēdējās lapas un iekļūtu godpilnajā šogad braukušo (22 631 gab.) sarakstā.

No 24. oktobra līdz 26. oktobrim, no plkst. 12.00 līdz plkst. 17.00 Mazbānītis kursēs pretī rudenim.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Slutišķu gravu taka Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Interesants pastaigu maršruts atrodas ļoti gleznainā Dabas parka “Daugavas loki” teritorijā. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 01.03.2026 - 28.03.2026 “Divas dvēseles vienā gaismā” Rēzeknes pilsētas TIC
Ukrainas mākslinieku Marijas un Oleksandra darbu izstāde par dvēseles redzējumu Latvijā. | Skatīt vairāk
Haper's Sunday Brunch Harper Woolf
We waiting you for Harper Brunch every Sunday! To secure your spot for please make a reservation by calling +371 2778 7700 | Skatīt vairāk
Uzņēmumi


Ventspils TIC
,


SIXT Latvija
,


Ventspils Olimpiskais centrs
,

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::1.83489799sec.