Sportisks pasākums Talsos - Ziedu Rallijs 2009

2009. gada 23.- 24. maijā Latvijas divi vecākie auto klubi - Latvijas antīko automobiļu klubs un Latvijas SAAB klubs kopīgi rīko klasisko auto īpašniekiem vēl iepriekš nebijušu sportisku pasākumu – Ziedu Rallijs 2009.

Pasākumam būs trīs daļas. Sākot jau no plkst. 9.00 visi pasākuma dalībnieki pulcēsies stāvlaukumā pie Talsu Tautas Nama. Talsu pilsētas iedzīvotāji un viesi būs laipni gaidīti aplūkot pasākuma dalībniekus un viņu spēkratus.

Plkst. 11.00 startēs pirmā ekipāža, kura dosies aptuveni 200km garajā distancē. Dalībniekiem startā tiks izsniegta Talsu rajona karte ar atzīmētiem kontrolpunktiem un foto leģenda ar objektu fotogrāfijām. Šajos objektos dalībniekiem būs jānofotogrāfējas, kas kalpos kā pierādījums, ka dalībnieks šajā kontrolpunktā ir bijis. Pasākuma organizatori ir izvēlējušies kontrolpunktus tā, lai pasākuma dalībnieki varētu arī iepazīties ar Talsu rajona skaistākajām vietām.

Bet plkst. 21.00 būs pirmais starts nakts regularitātes braucienam. Dalībniekiem būs jāveic divi 20km gari apļi pa iepriekš nezināmu maršrutu, vadoties ne vien pēc maršrutu leģendas, bet arī jāsacenšas braukt ar iepriekš norādītajiem vidējiem ātrumiem un laikiem. Nakts posmā ir gaidāma spēkošanās starp Antīko automobiļu kluba Padomju automobiļu sekcijas braucējiem un SAAB kluba dažādu gadagājuma automobiļiem.

2008. gadā savu pasākumu laikā Talsus apmeklēju gan Latvijas antīko automobiļu klubs, gan SAAB klubs. Talsu pilsētas draudzīgā uzņemšana ir palikusi spilgtā atmiņā abiem klubiem, tādēļ esam priecīgi, ka šogad esam atgriezušies ar kopīgu pasākumu.

Pateicamies par atbalstu Talsu pilsētas Domei un Talsu Tautas Namam.

Latvijas antīko automobiļu klubs un Latvijas SAAB klubs

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 21.03.2026 - 28.03.2026 Aktuālās izstādes Liepājā Liepājas reģiona TIB
Iepazīsties ar šī brīža aktuālajām izstādēm Liepājā – ieplāno un iedvesmojies! | Skatīt vairāk
Sigulda City Festival  Siguldas novada TIC
The holidays are a great opportunity to get in the mood for summer by experiencing the best stories of celebration in great togetherness - music and flavors. | Skatīt vairāk
Visbija, Gotlandes sala Estravel Latvia
no Tallinas // noteikti datumi: jūnijs - augusts // 2 naktis uz prāmja | Skatīt vairāk
no 131 EUR
Uzņēmumi


Jelgavas reģionālais tūrisma centrs
,


Dienvidkurzemes novada tūrisma centrs
,


Jaunmoku pils
,

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::0.59431195sec.