Liepāja aicina uz koncertu "Līvi svin"

2009.gada 16.maijā plkst. 19.00 Liepājas Olimpiskā centra Rožu zālē notiks koncerts „Līvi svin“.

Šogad trīs Liepājas rokmūzikas vieni no spilgtākajiem pārstāvjiem Jānis Grodums, Ainars Virga un Guntars Mucenieks atzīmēs nozīmīgas dzīves jubilejas – 50, 45 un 45. Visas trīs personības nu jau var uzskatīt par Liepājas rokmūzikas leģendām, jo savu mūziķa karjeru uzsākuši agrā jaunībā. Leģendārās grupas „Līvi” sastāvā izdzīvojuši padomju laikus un uz skatuves piedzīvojuši arī Latvijas otro atdzimšanu. Līdz mūsu dienām savu aktualitāti nav zaudējuši tādi A.Virgas un J.Groduma hīti kā „Dzimtā valoda”, „Piedod man”, „Tikai tev un man”, „Mana vienīgā ziņģe”, „Dieva dēls” un daudzas citas. Visu trīs mākslinieku dzīves un skatuves ceļš nav bijis rozēm kaisīts – ir bijuši gan prieki, gan bēdas un pat traģiski notikumi. Tāpat arī viņu dziesmās ir gan patriotisms, gan humors, gan smeldze un, protams, arī mīlestība. Dažiem tās ir atmiņas par viņu jaunību, citiem tās ir kā popmūzikas elku gara darbi, citiem – vienkārši mīļas un sirdij tuvas dziesmas.

16.maijā plkst. 19.00 Liepājas Olimpiskajā centra Rožu zālē, pēc ilgāka pārtraukuma, uz skatuves atkal kopā muzicēs Jānis Grodums, Ainars Virga un Guntars Mucenieks, kuru izpildījumā klausītājiem tiks dota iespēja dzirdēt populāras un neaizmirstamas melodijas, kuras izdzīvojušas cauri dažādiem laikiem, valsts iekārtām un dvēseles stāvokļiem. Svētkus krāšņākus darīs grupas Linga un Dzelzs vilks un skatuves draugi Rolands Ūdris (Ūdrītis), Guntars Račs, Aleksejs Balinskis (Alex) un Edgars Silacērps.

Pēc koncerta klubā „Fontaine Palace” notiks Afterparty, kurā ieeja, uzrādot koncerta biļeti, būs ar 50% atlaidi.

Biļetes uz koncertu „ Līvi svin!” nopērkamas visās biļešu Paradīzes tirdzniecības vietās, kā arī internetā www.bilesuparadize.lv

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 08.11.2025 - 14.11.2025 Lāčplēša diena Aizkrauklē Aizkraukles novada TIC
11. novembrī Aizkrauklē Lāčplēša dienu atzīmēs ar lāpu gājienu un piemiņas brīdi. | Skatīt vairāk
Seno amatu darbnīca “Klēts” Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Seno amatu darbnīca “Klēts” izveidota Raiņa mājā Berķenelē. | Skatīt vairāk
Dvietes īstais lauku saldējums TAKA
Dvietes īstais lauku saldējums ir ģimenes uzņēmums, kas izveidots balstoties uz paaudžu paaudzēs iegūtām zināšanām par to, kā jāgaršo | Skatīt vairāk
Uzņēmumi


Liepājas reģiona TIB
,

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::7.75329685sec.