Liepājas RTIB piedāvā doties ekskursijā uz Ziemupi un Pāvilostu [1]

2009.gada 18.jūlijā Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs aicina visus interesentus doties ekskursijā uz Ziemupi un Pāvilostu.

Ekskursijas dalībniekiem būs iespēja apskatīt Kapsēdes dižakmeni, Ziemupes baznīcu un kadiķu audzi, ekspozīciju „Zobenzivs stāsts”, Vērgales muzeju, kā arī Pāvilostas tūrisma objektus un Strantes-Ulmales stāvkrastu.

Ekskursiju vadīs vietējie Ziemupes un Pāvilostas gidi, līdz ar to dalībniekiem būs iespēja ne vien apskatīt tūrisma objektus, bet arī uzzināt par tiem daudz jauna un interesanta.

Sīkāka informācija un pieteikšanās Liepājas reģiona TIB, Rožu laukumā 5/6 vai pa tālruni 634 80808 vai 29402111.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

1 Nils 08/04/2009 19:03 Vai Kapsēdes Rudais akmens arī ir maršrutā?

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Lielbornes pastaigu taka TAKA
Lielbornē jūs gaida terasēs veidots senais parks un 2 km gara reljefaina pastaigu taka. | Skatīt vairāk
Uzņēmumi


Liepājas reģiona TIB
,

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::2.15078616sec.