Skaistākais vīrietis pasaulē ir bolīviešu students

Par skaistāko vīrieti pasaulē ticis atzīts divdesmitgadīgais students Bruno Ketels no Bolīvijas. 2009. gada nogalē Taivānā norisinājās starptautiskais vīriešu skaistumkonkurss, kur 30 citu skaistuļu konkurencē Bruno ieguvis titulu Mister International.

Jaunais bolīvietis izgāja uz mēles divas reizes - vienreiz peldbiksēs, bet otrreiz - elegantā vakara uzvalkā, tā pārliecinot žūriju.

Uzvarot konkursā, Ketels ieguva 5000 dolāru (3490 eiro) un reklāmas līgumus par summu līdz 45 000 dolāru. Bruno arī vēlas iesaistīties labdarībā.

Konkursā otro un trešo vietu ieguva Hektors Sorija no Spānijas un Marselīno Gebraiels no Libānas. 2009. gadā skaistumkonkursā uzvarēja vīrietis no Vjetnamas.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Konkurss „NAUJENE –2026" Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
14.-15. aprīlī Augšdaugavas novada Kultūras centrā “Vārpa” norisināsies XXIII starptautiskais akordeonistu – solistu konkurss „Naujene – | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 20.02.2026 - 12.03.2026 Tulpju ziedēšanas kruīzs ar CroisiEurope CRUISEcentre
Maršruts: Antverpene - Roterdama - Amsterdama/ Premium klase/ | 4 naktis/ | Skatīt vairāk
no 745 EUR
“Divas dvēseles vienā gaismā” Rēzeknes pilsētas TIC
Ukrainas mākslinieku Marijas un Oleksandra darbu izstāde par dvēseles redzējumu Latvijā. | Skatīt vairāk
Tallina - Stokholma - Tallina FerryTickets
2 naktis uz prāmja // izklaide uz kuģa // cena takarīga no nedēļas dienas // kursē ik pēc dienas | Skatīt vairāk
no 64 EUR

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::0.47934794sec.