Stambulas iepirkšanās festivāls gaida viesus

No 18.03.-20.04.2011 Stambulā (Turcijā) norisināsies ikgadējais iepirkšanās festivāls. Festivāla viesiem tiks piedāvātas atlaides līdz 50%, iespēja iegādāties preces bez nodokļiem un nodevām, dažādas akcijas, konkursi un izlozes. Veikali, kas piedalās festivālā, pircējus uzņems bez pārtraukuma 40 dienu un 40 nakšu garumā.

Festivāla laikā tūristus sagaida iepazīšanās ar reģiona bagāto kultūru un daudzas izklaides programmas - ielas izrādes, koncerti, pasākumi bērniem un modes skates.

Stambulas iepirkšanās festivāls ir Turcijas kultūras un tūrisma ministrijas, Stambulas pašvaldības un citu organizāciju kopīgs projekts ar mērķi nostiprināt "Pilsētas, kas neguļ" statusu. Festivālā piedalīsies vairāk kā 80 mūsdienīgi iepirkšanās centri un veikali pazīstamākajās Stambulas iepirkšanās ielās.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 11.11.2025 - 18.11.2025 10 interesanti objekti, ko vērts apskatīt  Trakai TIC
Traķu pilsēta kopš sendienām ir slavena ar harmonisku dažādu nacionālo un reliģisko kopienu līdzāspastāvēšanu. | Skatīt vairāk
-50% Oceania Cruises Luksus kruīziem Estravel Latvia
Vairāk kā 150 kruīzu ar 50% atlaidi. Lukss par, iespējams, zemāko cenu, kādu būsiet redzējuši! Personalizēts serviss, ekskursijas, augstākās klases | Skatīt vairāk
no 1320 EUR
Uzņēmumi


Novatours
,


Grand Palace Hotel
,


Turkish Airlines
,


WOOPS
,

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::4.93545794sec.