PASAULE | Turkish Airlines

Kā iepazīt Stambulu bezmaksas ekskursijā

Ja starptautiskam ceļojumam izmantojat lidsabiedrības “Turkish Airlines” pakalpojumus un Jums ir pārsēšanās laiks Stambulā 6-24 stundas, tad ir iespēja iepazīt lielāko Turcijas pilsētu Stambulu bezmaksas ekskursijā.

Touristanbul piedāvā dažādas plānotas ekskursijas, kas izstrādātas, lai atbilstu dažādiem pārsēšanās laikiem: No plkst 8 rītā līdz plkst 11.30 (Stambulas apskates ekskursija), plkst 8.30-15.00 (Iespēja iepazīt Stambulu pusi dienas garā ekskursijā), plkst 8.30-18.00 (pilnas dienas ekskursija), plkst 12.00-18.00 (Turcijas vēsturei un TV seriāliem pa pēdām), plkst 18.00-21.30 (vakara tūre), plkst 18.30-23.00 (Bosfora tūre) un plkst 18.30-23.00 vecpilsētas tūre).

Pēc ierašanās Stambulas lidostā Jūs sagaidīs, pēc tam Jūs aizvedīs uz vēsturiskām vietām un skaistiem restorāniem, kur baudīt turku virtuves pērles. Pēc brīnišķīgas ekskursijas Jūs aizvedīs atpakaļ uz Stambulas lidostu, lai varētu turpināt ceļu uz galamērķi.

Ekskursijas laikā Jūs varēsiet apskatīt pilsētu, kas ir bijusi pasaules lielāko civilizāciju šūpulis, un vēstures liecības ir saglabājušās līdz pat šodienai. Tā ir lieliska iespēja gūt ieskatu pārsteidzošajā Stambulā, un iedvesmos atgriezties Stambulā atkal. Plašāka informācija atrodama šeit.

Pieteikties ekskursijām ir gana vienkārši: Stambulas lidostā ir divi “Touristanbul” stendi: viens atrodas tranzīt zonā un otrs ielidošanas stāvā. Lai iegūtu detalizētu informāciju par ekskursijām un noteiktu savu atbilstību ekskursijai, lūdzu, apmeklējiet “Touristanbul” stendu, kas atrodas tranzīt zonā. Reģistrācija ekskursijām ir pieejama “Touristanbul” stendā, kas atrodas ielidošanas stāvā. Pasažieriem ar rezervētu ekskursiju ir jāapmeklē “Touristanbul” stends ielidošanas stāvā vismaz 30 minūtes pirms ekskursijas sākuma.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu


 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Markovas pilskalns un izziņas taka Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Markovas pilskalna apkārtnē ierīkota 1,6 km garā Markovas izziņas taka, kas iekļauj tādus objektus, kā Markovas pilskalns... | Skatīt vairāk
Baudi ziemas priekus Augšdaugavas novadā! Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Kamēr ziema mūs priecē ar skaistu sniegu, aicinām ikvienu aktīvi pavadīt neaizmirstamus ziemas brīžus Augšdaugavas novadā! | Skatīt vairāk
Vecsalienas (Červonkas) muižas pils Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Vecsalienas (Červonkas) muižas pils celta 1870. gadā neogotikas stilā un izvietota 19.gs. veidota parka ieskāvumā. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 13.01.2026 - 16.01.2026  Biathlonworld kausa posms biatlonā! Madonas TIC
Šonedēļ Madonas sporta un atpūtas bāzes “Smeceres sils” trasēs tiks uzstādīti jauni slēpošanas rekordi. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::3.11952901sec.